پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          18 تیر 1391 - 08 July 2012




بررسی اساسنامه دانشگاه آزاد برای انتصاب عضو جدید

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر:اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی درباره عضویت در هیأت امنای این دانشگاه برای انتخاب عضو جدید،‌ در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد بررسی قرار می گیرد و تا جلسه آینده از آن رفع ابهام می شود.

با رفتن عبدالله جاسبی از ریاست دانشگاه آزاد و جایگزین شدن فرهاد دانشجو در این سمت جای یک نفر در عضویت هیأت امنای دانشگاه آزاد خالی می ماند از این رو در جلسه گذشته شورا برای این منظور رأی گیری صورت گرفت و عبدالله جاسبی و منصور کبگانیان برای عضویت در هیأت امنا مطرح شدند.

اختلاف آرای اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی زیاد بود به نحوی که کبگانیان 19 رای و جاسبی 8 رای به دست آورد اما یک ابهام در اساسنامه دانشگاه آزاد اعلام نتیجه رأی گیری را به تعویق انداخت.

‌دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی مأموریت دارد تا جلسه آینده شورا به بررسی و رفع ابهام از این بند اساسنامه دانشگاه آزاد بپردازد.

این بند اساسنامه که در جلسه گذشته شورا مورد بحث قرار گرفت، عنوان می کند که فردی که برای عضویت در هیأت امنای دانشگاه آزاد انتخاب می شود نباید دارای مناصب دولتی باشد.

از آنجا که عضویت در شوراها و مجامع در بند اساسنامه ذکر نشده و افرادی که برای عضویت در هیأت امنای دانشگاه آزاد مطرح شده بودند،‌ هر دو عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز هستند،‌ این ابهام برای انتخاب عضو جدید هیأت امنا در جلسه گذشته شورا مطرح شد و نتیجه رأی گیری به تعویق افتاد.

بدین ترتیب در جلسه بعدی شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی و رفع ابهام از یک بند اساسنامه دانشگاه آزاد که مربوط به شرایط عضویت در هیأت امنای دانشگاه آزاد می شود در دستور کار قرار دارد.

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی مأمور بررسی حقوقی این اساسنامه شده است و حتی احتمال آن می رود که تبصره ای به این بند اساسنامه برای روشن شدن آن اضافه شود.






تگ ها اساسنامه دانشگاه آزاد انتصاب عضو جدید هیأت امنای دانشگاه آزاد

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت