پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          14 آذر 1391 - 04 December 2012فرهنگ عاشورا در هر زمان پاسخگوی نیاز مخاطبان است

 

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: عضو هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: فرهنگ عاشورا چنان پویایی دارد که در همه زمان‌ها پاسخگوی نیاز مخاطبانش است.

سجاد دادفر در سومین نشست از برنامه‌های جنبی هشتمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه که به موضوع عاشورا و فلسفه قیام امام‌حسین (ع) برگزار شد، اظهار داشت: آنچه در عاشورای سال 61 اتفاق افتاد حماسه عظیم و تکان دهنده‌ای بود تا وجدان‌های خفته را آگاه و بیدار کند‌.

دادفر ادامه داد‌: عاشورا به مکتبی تبدیل شد که امروز الگوی ستمدیدگان در برابر ظالمان زمان باشد و امروز نیز عاشورا به مکتبی برای رهایی ملت‌ها از جور حکام ظالم تبدیل شده است‌.

عضو هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه عاشورا را فرهنگی فرازمان و فرامکان معرفی کرد و گفت: فرهنگ عاشورا چنان پویایی دارد تا در همه زمان‌ها پاسخگوی نیاز مخاطبانش باشد.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کرمانشاه نیز در چهارمین نشست‌های تخصصی برنامه‌های جنبی هشتمین نمایشگاه کتاب که به موضوع مهدویت برگزار شد گفت: مهدی (عج) آن موجود موعودی است که امید انسان به آن گره خورده است و روشن‌ترین مطالب و اندیشه‌های مسلمانان به ویژه شیعیان در این خصوص عنوان شده است و به آن اعتقاد دارند‌.

محسن کرمی ادامه داد‌: امام مهدی (عج) از نوادگان پیامبر آخر‌الزمان (ص) است که بنا به حکمت بالغه خداوند برای تولیت و مدیریت و هدایت فرزندان انسان در آخر‌الزمان و به اذن خدا شیوه حاضر را در پیش گرفته است تا در روز موعود ظهور کند.

کرمی افزود: در جریان غیبت کبری حضرت باورهای درست و غلطی صورت گرفته است که باور درست اعتقاد به ترویج قسط و عدل توسط حضرت در زمان ظهور است و باور‌های غلط نیز سعی دارد چهره‌ای خشن از جریان ظهور حضرت را نشان دهد‌.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کرمانشاه یکی از مقدمات ظهور را توجه به دستورات، معارف‌الهی و آیات قرآنی دانست و گفت: توجه به معارف اسلامی زمینه‌ساز ظهور خواهد بود‌. 


تگ ها فرهنگ عاشورا فرهنگ عاشورا و نیاز مخاطبان

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت