پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          19 آذر 1391 - 09 December 2012
وابستگی‌ها در انتخاب هیات علمی دانشگاه آزاد بی‌تاثیر نمی باشدعضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد گفت: هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد تشکیل و انتخابات آن انجام شده است.

عبدالوحید فیاضی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد جدی است،پرتال دانشگاهی به نقل از  خبرنگار تابناک گفت: کارها و بحث های سنگینی در مورد تحقیقو تفحص از دانشکپگاه آزاد وجود دارد. در دانشگاه آزاد کارهای ارزنده ای انجام شده است، اما مشکلاتی در سیستم مدیریتی این دانشگاه وجود دارد و مسائل مهم و سنگینی در زمینه های مختلف آموزشی، اداری و .. وجود دارد. محورهای مختلفی در این پرونده وجود دارد از جمله مباحث اداری و مالی، سیاسی و ... .

نماینده مردم محمودآباد و نور ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی مأمن برخی جریان های سیاسی کشور است و مشکلاتی در ارتباط با گزینش هیئت علمی و مباحث آموزشی و نحوه اداره این دانشگاه وجود دارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به این نکته که برداشت برخی بر این است که تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به معنای تحقیق و تفحص درباره افراد خاصی است که با این دانشگاه در ارتباط بوده‌اند، گفت: تحقیق و تفحص حاضر تحقیق و تفحص در مورد کلیت دانشکاه آزاد و هر آنچه مربوط به این دانشگاه می شود، می‌باشد و همچنین مسئولین سابق و فعلی این دانشگاه  است. ممکن است مسئولان و افرادی که در این ارتباط مسائلی در مورد آنها مطرح شده باشد، واقعی نباشد و پس از بررسی و تحقیق و تفحص می‌توان در مورد آنها نظر داد.

فیاضی در مورد وضعیت اموزشی و نحوه انتخاب هیات علمی در این دانشگاه گفت: انتخابات هیات علمی در این دانشگاه خارج از قاعده است و وضعیت مطلوبی ندارد و وابستگی‌ افراد در این انتخاب‌ها بی‌تاثیر نیست. چهره های علمی بسیاری در این دانشگاه مشغول فعالیت و تدریس هستند، اما وجهه غالب اینگونه نیست.

این نماینده در مورد وضعیت نیروهای حق‌التدریس دانشگاه آزاد، گفت: باید توجیه مسئولان را در این مورد شنید . آموزش و پرورش نیروهای مورد نیاز خود را ابتدا به صورت حق التدریس جذب می‌کرده و پس از مدتی این نیروها تغییر وضعیت داده می‌شدند  و آموزش و پرورش از این رهاورد فایده برده است. اما در دانشگاه ها برعکس این روند است. دانشگاه ها از نیروهای حق التدریسی استفاده می کنند اما این نیروها دریافتی ناچیزی دارند و در جایگاه شایسته خود قرار ندارند. اگر دانشگاه ها از تجربه و روش آموزش و پرورش استفاده کنند قطعا نتیجه بهتری خواهند گرفت.


تگ ها وابستگی در انتخابات هیات علمی دانشگاه دانشگاه آزاد

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت