پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          10 آذر 1392 - 01 December 2013


محدودیت اینترنت در خوابگاه های دانشگاه تهران

مدیرکل کوی دانشگاه تهران اعلام کرد: مرکز انفورماتیک دانشگاه قصد دارد برای استفاده عادلانه از اینترنت یک حد عادلانه از مصرف اینترنت را برای دانشجویان مشخص کند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر موسی عنبری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص رفع مشکل دسترسی دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران به اینترنت گفت: در گذشته در بحث اینترنت با دو مشکل مواجه بودیم اول اینکه برخی خوابگاه‌های سطح شهر به دلیل تأمین اینترنت با آنتن رادیویی احتمال کند شدن یا قطع اینترنت را بیشتر می کرد.

وی ادامه داد: اینترنت خوابگاه های سطح شهر که با مشکل مواجه بودند احیا شد و در حال حاضر اینترنت این ساختمان های خوابگاهی برقرار شده است.

مدیرکل کوی دانشگاه تهران تصریح کرد: دانشجویان اکنون اگر هم انتقادی از اینترنت داشته باشند به علت کندی آن است که برای آن هم برنامه هایی در دست اجرا داریم البته بخشی از کند بودن اینترنت لزوما به دانشگاه باز نمی گردد.

وی افزود: در کوی دانشگاه تهران نیز در دو پردیس بزرگ آقایان و خانم‌ها مشکل موجود قطع یک روز یا دو روز اینترنت برخی از ساختمان ها و برخی مواقع هم کندی سرعت است.

عنبری گفت: برهمین اساس با مرکز انفورماتیک دانشگاه و حوزه های متخصص بیرون از دانشگاه در این زمینه جلسه داشتیم و با مشارکت دانشجویان فنی دانشگاه که در این حوزه توان و تخصص داشتند مشکلات این ساختمان‌ها شناسایی و رفع شد و حدود 15 روز است که هیچ گزارشی مبنی برمشکلات اینترنتی گزارش نشده است.

وی ادامه داد: یک دکل رایتل از قبل در کوی نصب شده بود که در سیستم دانشگاه مشکل ایجاد می کرد که با شرکت مربوطه صحبت کردیم و دکل برداشته شد.

عنبری افزود: در سطح شهر هم حدود 12 خوابگاه داریم که سه الی 4 خوابگاه با مشکل اینترنت مواجه بودند که اکنون همه دسترسی به اینترنت دارند و برخی از ساختمان ها نیاز به تعویض تجهیزات دارند که این کار نیز درحال انجام گرفتن است.

وی ادامه داد: اکنون حتی ساختمان های متاهلان دانشگاه نیز به اینترنت دسترسی دارند.

وی یادآورشد: مرکز انفورماتیک دانشگاه قصد دارد سیستمی پیاده کند که برای هر دانشجو حد و مرزی برای استفاده از اینترنت مشخص کند تا به ضرر دانشجوی دیگر نباشد.

عنبری افزود: یک دانشجو زیاد دانلود می کند و باعث می شود سرعت اینترنت برای دانشجوی دیگر کاهش یابد که این مساله باعث شده حد عادلانه ای برای استفاده از اینترنت مشخص شود که مشکل کندی و پهنای باند حل می شود.


تگ ها خوابگاههای دانشگاه تهران محدودیت در خوابگاه های تهران محدودیت در خوابگاه های دانشگاه تهران اینترنت در خوابگاهها

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت