پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          13 اسفند 1392 - 04 March 2014


رییس دانشگاه آزاد: زمینه ادامه تحصیل مربیان دانشگاه فراهم شود

 رییس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیات ممیزه دانشگاه با بیان این که حق ادامه تحصیل را از هیچ فردی نمی توان سلب کرد، گفت: زمینه های ادامه تحصیل مربیان دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در جلسه هیات ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، 16 پرونده ارتقای مربی به استاد یاری، استادیار به دانشیار و دانشیار به استادی مطرح و توسط اعضا مورد بررسی و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.

دکتر میرزاده در این جلسه با بیان این که حق ادامه تحصیل را از هیچ فردی نمی توان سلب کرد و محدودیتی هم از نظر سنی مطرح نیست، اظهار داشت: برای توسعه کیفی و ارتقای سطح علمی دانشگاه آزاد اسلامی باید مربیان این دانشگاه را به ادامه تحصیل تشویق کرد، به همین دلیل هیات ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی می تواند در این راستا کمک به سزایی داشته باشد.

وی در ادامه به نواقص آیین نامه ارتقای اعضای هیات علمی اشاره کرد و گفت: درخصوص مشخص کردن نقاط ضعف و قوت آیین نامه جدید ارتقای اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، از تمامی روسای واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی خواستاریم نظرات خود را به دفتر مرکز هیات های ممیزه دانشگاه اعلام کنند.

میرزاده همچنین از اعضای هیات ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی نیز خواست تا نظراتشان را پیرامون آیین نامه ارتقای اعضای هیات علمی برای ارسال به وزارت علوم به همان دفتر ارایه کنند.

آمادگی دانشگاه آزاد برای تدوین فرهنگ لغت ایرانی و ایتالیایی

رییس دانشگاه آزاد در دیدار با سفیر ایتالیا نیز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی این آمادگی را دارد که به صورت مشترک با کشور ایتالیا فرهنگ لغت ایرانی و ایتالیایی تدوین کنیم.

وی با اشاره به پیشینه باستانی ایران و ایتالیا گفت: پیشنهاد می شود به منظور شناخت تاریخ باستانی ایران و ایران معاصر رشته هایی در این رابطه در دانشگاه های ایتالیا برای شناخت تاریخ ایران باستان و عصرمعاصر ارائه شود.

رییس مرکز ملی تحقیقات ایتالیا اعلام آمادگی کرد تا پیش نویس همکاری های پژوهشی با دانشگاه آزاد اسلامی را تهیه و دو طرف پس از بحث و تبادل نظر آن را امضا کنند.

سفیر ایتالیا در این رابطه اظهار کرد: پنج کرسی تاریخ فرهنگ ایرانی در دانشگاه های ایتالیا ارائه می شود، البته باید به این موضوع اشاره کرد که آموزش زبان ایرانی از رشته های بسیار با سابقه در دانشگاه های بزرگ ایتالیا است.

وی افزود: آمادگی داریم در مورد همکاری های علمی، فرهنگی و پژوهشی همکاری های خود را با دانشگاه آزاد اسلامی توسعه دهیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در پایان این دیدار برای توسعه همکاری های علمی-آموزشی با کشور ایتالیا ابراز امیدواری کرد.


پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank