پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          30 اردیبهشت 1393 - 20 May 2014


3 انتصاب در دانشگاه فردوسی مشهد

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از مشهد، محمد کافی در حکمی علیرضا صابری، استادیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی را به مدت دو سال به عنوان مدیر گروه آموزشی رفتار حرکتی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب کرد.


در این حکم آمده است: بنا به پیشنهاد شماره 459، 15 اردیبهشت 93 رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال در سمت مدیر گروه آموزشی رفتار حرکتی آن دانشکده ابقا می‌شوید. ضروری است برنامه مدون آموزشی و پژوهشی گروه را منطبق بر رویکردهای دانشکده، بر اساس سند راهبردی دانشگاه تهیه و اجرای آن را با بهره‌گیری از توان موجود در گروه در اولویت کاری خود قرار دهید.


همچنین محمد کافی در حکمی الهام حکاک، استادیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی را به مدت دو سال به عنوان مدیرگروه آموزشی تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه منصوب کرد.


در این حکم آمده است: بنا به پیشنهاد شماره 458، 15 اردیبهشت 1393 رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دوسال به عنوان مدیر گروه آموزشی تربیت بدنی و علوم ورزشی این دانشکده منصوب می‌شوید.

 

ضروری است برنامه مدون گروه را منطبق بر رویکردهای آموزشی و پژوهشی دانشکده و بر اساس سند راهبردی دانشگاه تهیه و اجرای آن را با بهره‌گیری از توان موجود در گروه در اولویت کاری خود قرار دهید.
 

محمد کافی در حکمی حسین کارشکی، دانشیار دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی  را به مدت دو سال به عنوان رئیس مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه منصوب کرد.


در این حکم آمده است: بنا به پیشنهاد معاون دانشجویی دانشگاه و با توجه به تجارب و شایستگی ها شما، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال به عنوان رئیس مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه منصوب می‌شوید.
 پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank