پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          17 امرداد 1393 - 08 August 2014


شهریه دانشگاه آزاد اسلامی 15 درصد افزایش یافت

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری فارس ، عبدالرضا جمال زاده روز جمعه در جمع اصحاب رسانه در بوشهر افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده این افزایش شهریه تا هفته نخست شهریور تایید نهایی و اعلام می شود.

نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی در استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد گفت: با وجود این که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز افزایش 25درصدی شهریه برای این دانشگاه صادر کرده است اما در سال تحصیلی 94- 93 شهریه ها فقط 15 درصد افزایش می یابد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: تحولات خوبی با تغییر در مدیریت کلان دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفته است و چارچوب فعالیت با سه محور مهم و اساسی فرهنگ، مبارزه با ضد ارزش ها و توسعه تحصیلات تکمیلی تدوین شده است.

جمال زاده با بیان این که یکی از رسالت های مهم دانشگاه آزاد اسلامی فرهنگی است اظهار کرد: برای این مهم از ابتدای تاسیس این دانشگاه فعالیت مختلفی انجام شده است و نشانه بارز اهمیت این موضوع در دانشگاه آزاد وجود معاونت اختصاصی فرهنگی است.

نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی در استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با مصوبه اخیر دانشگاه برای ارتقای دفاتر فرهنگی و بهره مندی از نیروهای متخصص و رشد کمی و کیفی جایگاه فرهنگ، بودجه این بخش پنج درصد افزایش می یابد.

جمال زاده با بیان این که دانشگاه در نظر دارد برنامه های متعددی را برای مقابله با برخی مسایل ضد ارزش بویژه در زمینه عفاف و حجاب انجام دهد، گفت: فرهنگ پوشش از جمله مواردی است که برای حل آن مانند دیگر مسایل فرهنگی باید به طور اصولی و کارشناسی شده فعالیت کرد.

وی با اشاره به بخشنامه اخیر دانشگاه که با موضع گیری های مختلفی از سوی رسانه ها مواجه شده است، ادامه داد: در گام نخست این بخشنامه مسوولان حراست نباید کار تنبیهی و برخوردی داشته باشند بلکه باید با ارشاد و برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها مروج این فرهنگ باشند و در صورت بی توجهی، با تذکرات کمیته انضباطی و حراست پیگیری شود.

وی افزود: توسعه تحصیلات تکمیلی از سیاست های دانشگاه آزاد است که در این ارتباط 34 رشته کارشناسی ارشد و هشت رشته در مقطع دکترا در استان بوشهر وجود دارد و در آینده این رشته ها در بوشهر بویژه در حوزه دکترای مهندسی هسته ای افزایش خواهد یافت.

جمال زاده گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به جامع می شود که با تحقق این مهم توان جذب نیروهای کیفی، هیات علمی بیشتر و ارتقای رتبه علمی در بین دیگر دانشگاه های کشور را به دنبال دارد.

وی گفت: تبدیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به دانشگاه جامع سبب کاهش تعداد واحدهای دانشگاهی در این استان و ادغام آنها نمی شود هر چند اکنون برخی دانشگاه های شهرستان بوشهر در شان مردم نیست اما با کمک خود مردم می توان سبب ارتقا و توسعه این مراکز شد.


تگ ها شهریه دانشگاه آزاد اسلامی 15 درصد افزایش

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی