پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          20 امرداد 1393 - 11 August 2014اولویت اصلی در دانشگاه آزاد خرم آباد  اجرای قانون است

سرپرست دانشگاه آزاد خرم آباد با بیان اینکه اجرای قانون اولویت اجرای برنامه در دانشگاه آزاد خرم آباد است، گفت: تا زمانی که در این دانشگاه مسئولیت دارم فضای پلیسی در دانشگاه وجود ندارد.

 یدالله ملکی در آیین تودیع و معارفه سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان که در محل دانشگاه آزاد خرم آباد برگزار شد، اظهار کرد: ظرف دو سال آینده 300 واحد دانشگاه آزاد در سطح کشور زیان ده می شوند، که از این رو ضرورت دارد که با ایجاد رشته های مورد نیاز جامعه و تولید علم تلاش کنیم خود را از این خطر نجات دهیم.
وی با بیان اینکه دانشگاه هاروارد آمریکا 75 درصد از هزینه های خود را از قبل فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی تامین می کند افزود: دانشگاه آزاد خرم آباد از جهات مختلف دچار فقر است و وضعیت به گونه‌ای است که حتی از واحدهای تابعه هم عقب تر هستیم.

سرپرست دانشگاه آزاد خرم آباد گفت: متأسفانه یکی از دلایل ضعف دانشگاه آزاد خرم آباد کمبود نیروی متخصص و هیئت علمی در این دانشگاه است.

سرپرست دانشگاه آزاد خرم آباد بر ضرورت اصلاح هرم هیات علمی در دانشگاه آزاد خرم آباد تاکید کرد و گفت: از حیث اعضای هیات علمی با کمبود مواجه‌ایم اما از لحاظ تعداد کارمند بیش از حد نیاز جذب کرده‌ایم و این در حالی است که وقتی می‌خواهیم یک نیروی کارشناس را به‌کارگیری کنیم چون کارشناس جذب نکرده ایم با مشکل مواجه می شویم.

ملکی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد از یک سو فاقد برخی زیرساخت ها است و از سوی دیگر برخی زیرساخت هایی را که دارد باید تخریب و از نو ایجاد شوند تصریح کرد: دانشگاه آزاد خرم آباد یک دهه است که گرفتار سیاسی کاری ها است.

وی با تاکید بر اینکه دوران تفرقه بینداز و حکومت در این دانشگاه به پایان رسیده است تصریح کرد: نقد جای خودش را دارد اما اجازه حرمت شکنی و پرونده سازی برای افراد را نمی دهیم.

سرپرست دانشگاه آزاد خرم آباد با بیان اینکه اجرای قانون، اولویت اجرای برنامه در دانشگاه آزاد خرم آباد است، گفت: تا زمانی که در این دانشگاه مسئولیت دارم فضای پلیسی در دانشگاه وجود ندارد.

سرپرست دانشگاه آزاد خرم آباد با تاکید بر اینکه سیاسی کاری‌ها دانشگاه ها را از مسیر توسعه علمی خارج می کند گفت: باید تلاش کنیم که حرمت قانون در جامعه حفظ شود.

ملکی رعایت حقوق شهروندی و امنیت را از نیازهای اساسی جامعه برشمرد و اضافه کرد: دانشگاه ها باید از ایجاد هرگونه تنش و برخورد که به ناامنی در جامعه دامن می‌زند پرهیز کنند.

وی توام کردن کسب علم در دانشگاه ها با فرهنگ ناب اسلامی را از وظایف دفاتر نهاد رهبری عنوان کرد و افزود: کسب علم و دانش نباید ما را از توجه به ارزش های ناب اسلامی غافل کند.

سرپرست دانشگاه آزاد خرم آباد ابراز امیدواری کرد که با پیگیری های نهاد رهبری فعالیت های فرهنگی در دانشگاه های آزاد لرستان ساماندهی و از موازی کاری در اجرای برنامه های فرهنگی جلوگیری شود.


پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی