پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          22 امرداد 1393 - 13 August 2014


راه‌اندازی شعبه‌ای از دانشگاه آزاد واحد ایلام در عراق

 ‌رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: تمهیدات لازم برای تاسیس شعبه برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام اندیشیده شده است.

دکتر شهریارعباسی منطقه ایلام، اظهارکرد: با توجه به همسایگی ما با کشور عراق و نیاز علمی و دانشگاهی استان‌های عراقی همجوار ایلام در تلاش هستیم تا با راه‌اندازی شعبه‌ای از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام درعراق به گسترش علم در این کشور کمک کنیم.

وی با بیان اینکه در حوزه مدیریت جدید این دانشگاه در ایلام سعی شده با ایجاد تغییرات منطقی شایسته سالاری را به معنای واقعی حاکم کنیم، افزود: یکی دیگر از برنامه‌های ما در دانشگاه راه‌اندازی اتوماسیون اداری است که در جهت رفاه حال دانشجویان در دستور کار قرار گرفته است.

عباسی به تبدیل وضعیت 30 نفر از کارکنان این واحد دانشگاهی بعد از 10 سال اشاره و اضافه کرد: در فاز بعدی نیز بیش از 40 نفر از دیگر از کارکنان این دانشگاه تبدیل وضعیت خواهند شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام تصریح کرد: بودجه‌بندی دانشگاه در سال جاری نیز انجام شده و امتیازات طرح‌های گذشته از سال 80 تاکنون که تعیین تکلیف نشده بودند نیز دریافت شده است که از موفقیت‌های مدیریت جدید دانشگاه محسوب می‌شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه 500 میلیون تومان تسهیلات به دانشجویان پرداخت کرده‌ایم، ادامه داد: در تیم مدیریت جدید این دانشگاه طرح «ساربان» را اجرایی کردیم که این طرح شامل سوال، انتقاد، راهنمایی، برنامه‌ریزی، ارزیابی و نوآوری است که در جهت ارتقاء سطح خدمات دانشگاه صورت گرفته است.

عباسی به راه‌اندازی شورای خیرین برای اولین بار در دانشگاه اشاره و عنوان کرد: چرا خیرین ما فقط به دنبال ساخت مدرسه هستند؟ که امیدواریم با کمک اصحاب رسانه و مطبوعات بتوانیم این قشر را به سمت کمک به دانشگاه‌ها کشانده و در عمران دانشگاه‌ها نیز سهیم کنیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، رشد قارچ گونه برخی از مراکز آموزش عالی را آسیبی برای آموزش عالی کشور دانست و گفت: تعدد مراکز آموزش عالی در کشور این مسیر را به سمت بی کیفیتی کشانده است که نیازمند تجدید نظر است.

وی به تعطیلی برخی از رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام پرداخت و بیان کرد: تعدادی کد رشته‌های ما در مقاطع کاردانی و کارشناسی به دلیل عدم استقبال دانشجویان تعطیل شده و البته در تلاش برای سرمایه گذاری در دریافت مجوز کد رشته‌هایی از قیبل نفت با توجه به نیاز استان هستیم که باید بستر لازم برای آن فراهم شود.

عباسی در پایان اضافه کرد: کارگروه کمیته‌های منتخب و ارتقاء را برای همکاران در دانشگاه فعال کردیم و تصویب 20 رشته تحصیلی جدید را نیز در برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در نظر داریم.


تگ ها راه‌اندازی اتوماسیون اداری دانشگاه آزاد واحد ایلام

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی