پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran




کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          04 شهریور 1393 - 26 August 2014



مجوز تاسیس دانشگاه علمی کاربردی اصناف اخذ شد

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: مجوز دانشگاه علمی کاربردی اصناف اخذ شده و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای ۲ ترم آینده فعالیت خود را آغاز می‌کند.
 ضمن اشاره به افتتاح 25 واحد صنفی در هفته دولت اظهار کرد: تعدادی از این واحدها، توسعه واحدهای قبل و تعدادی نیز ایجاد واحدهای جدید است که فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

وی افزود: در یک سال گذشته عملکرد دولت تدبیر و امید، شرایط به گونه ای بوده که 280 پروانه بهره‌برداری و همین مقدار نیز جواز سرمایه‌گذاری جدید صادر شده است.

موفق با اشاره به اینکه البرز مستعد جذب سرمایه‌گذار جدید است، گفت: افراد زیادی  متقاضی سرمایه‌گذاری در زمینه تولید در استان هستند.

وی افزود: در این راستا باید زیرساخت‌ها را تکمیل کرده و بستر مناسب را برای ورود و فعالیت سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

موفق ایجاد و توسعه شهرک‌های صنعتی را یکی از بسترهای سرمایه گذاری در استان دانست و تصریح کرد: زمین از مسائل اصلی برای ایجاد یک واحد تولیدی محسوب می‌شود و باید موانع موجود در این زمینه رفع شود.

وی با اشاره به اینکه در بخش معدن و تامین مواد اولیه صنفی فعالیت های خوبی انجام شده است، اضافه کرد: از سال گذشته تاکنون برای دومین بار تمامی محدوده‌ها شناسایی شده و در مزایده عمومی قرار گرفته‌اند که با این شرایط معادن رونق می‌یابد و فرآوری مواد معدنی در البرز ایجاد می‌شود.

مدیرکل صنعت، معدن وتجارت البرز ضمن اشاره به ایجاد شرایط مناسب در حوزه اصناف خاطرنشان کرد: 58 هزار واحد صنفی در استان مشغول فعالیت در بخش‌های تولیدی، توزیعی، خدماتی و فنی هستند.

موفق گفت: با شرایط حاکم بر اصناف استان و تصمیمات در نظر گرفته شده درکمیسیون نظارت، در صورتی که این صنوف با برنامه‌ریزی تعیین شده فعالیت کنند بیش از پیش موفق می‌شوند.

وی افزود: مجوز دانشگاه علمی کاربردی اصناف اخذ شده و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای دو ترم آینده فعالیت خود را آغاز می‌کند.

موفق تصریح کرد: با توجه به استقبال سرمایه‌گذاری در البرز در آخرین جلسه شورای برنامه ‌ریزی و توسعه استان، بر لزوم توجه ویژه به شهرک‌های صنعتی تاکید و مصوب شد 2 شهرک صنعتی موجود (کوثر و نظرآباد) توسعه یابد و 2 شهرک جدید به نام اشتهارد 2 و ساوجبلاغ به زودی فعالیت خود را آغاز کنند.


تگ ها دانشگاه علمی کاربردی

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی