پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          05 دی 1400 - 26 December 2021


زمان ثبت‌نام اسکان دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری در خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای امتحانات حضوری پایان ترم امروز به پایان می رسد.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر، دانشگاه امیرکبیر اعلام کرد بازه‌ اسکان فاز دهم خوابگاه‌های این دانشگاه از اول دی تا ۱۵ بهمن است و متقاضیان برای اسکان در خوابگاه‌های دانشگاه امیرکبیر می‌توانند تا پایان امروز ۵ دی ۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دانشجویان مشمول فاز دهم در دو دسته قرار می گیرند: دانشجویان مشمول امتحان که باید طبق زمان اعلام شده در سامانه سماد ثبت نام کنند، لازم به ذکر است اسکان این دسته از دانشجویان صرفا یک هفته قبل از زمان شروع امتحان ممکن است. دسته دوم دانشجویان مشمول پژوهشی می‌شود.

براساس اعلام دانشگاه امیرکبیر فرایند ثبت نام همانند فازهای قبل از طریق پرتال آموزشی صورت می‌پذیرد. همچنین دانشجویان دسته پژوهشی که به طور همزمان شامل دسته امتحانات هم میشوند، صرفا از طریق پرتال آموزشی اقدام به ثبت نام نمایند و نیازی به ثبت درخواست در سامانه سماد ندارند.

همه دانشجویان متقاضی (اعم از ساکنین فعلی فاز نهم و دانشجویان غیرساکن) باید برای فاز دهم ثبت نام کنند و پس از تاریخ مقرر، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تمامی دانشجویان ورودی ۹۷ ارشد، ورودی ۹۵ و به قبل کارشناسی و ورودی ۹۳ دکتری و به قبل امکان استفاده از خوابگاه را به علت اتمام سنوات مجاز خوابگاهی در این فاز (دهم) نخواهند داشت.

در موارد خاص نظیر دفاع از پایان‌نامه، انجام تست آزمایشگاهی، آزمون جامع و ... با تایید استاد راهنما و در صورت وجود ظرفیت حداکثر به مدت ده روز در فاز دهم خوابگاه امکان سکونت وجود دارد.

تمامی دانشجویان، پس از تایید اسکان توسط اداره امور خوابگاه‌ها و اخذ تاییدیه سلامت از مرکز بهداشت فقط و فقط در روزهای کاری از ساعت ۸ تا ۱۵ امکان دریافت مجوز ورود به خوابگاه را دارند. ورود به خوابگاه منوط به تزریق دو دز واکسن خواهد بود. (ارائه کارت الکترونیک واکسیناسیون صادر شده از سوی وزارت بهداشت الزامی است.)

بر این اساس پذیرش مهمان در خوابگاه‌ها و نیز مهمانسراها تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.

دانشجویان از تاریخ دفاع خود، حداکثر به مدت ۱۵ روز به منظور انجام امور فارغ‌التحصیلی فرصت اسکان خواهند داشت. پس از این تاریخ چنانچه دانشجو اقدام به تخلیه خوابگاه ننماید، هزینه اسکان به صورت روزشمار و آزاد خواهد بود و بایستی فورا خوابگاه را ترک نماید.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در ترم جاری امتحان دارند باید از طریق ثبت نام در سامانه سماد اقدام نمایند و بعد از تطبیق با لیست آموزش در ساعات اداری ۸ تا ۱۵ به دفتر خدمات دانشجویی مراجعه نمایند و اسکان این دسته از دانشجویان صرفا یک هفته قبل از زمان شروع امتحان ممکن می‌باشد و زودتر از این زمان برای اسکان مراجعه کنند.

دانشجویان کارشناسی ۹۶ که پروژه آنها در پرتال ثبت شده است، می‌توانند درخواست خود را از طریق پرتال آموزش –قسمت درخواست خوابگاه ثبت نمایند و پس از تایید استاد راهنما و دانشکده، و موافقت اداره در روزهای کاری از ساعت ۸ تا ۱۵ جهت اخذ تاییدیه سلامت به این اداره مراجعه و مراحل اخذ خوابگاه خود را طی نمایند. ضمنا به سایر دانشجویان کارشناسی خوابگاه تعلق نخواهد گرفت.

دانشجویان مقطع ارشد بخش ارشد تئوری و تجربی که پروژه آنها در پرتال ثبت شده است باید درخواست خود را از طریق پرتال آموزش –قسمت درخواست خوابگاه- ثبت نمایند و پس از تایید استاد راهنما و دانشکده، و موافقت اداره در روزهای کاری از ساعت ۸ تا ۱۵ جهت اخذ تاییدیه سلامت به این اداره مراجعه و مراحل اخذ خوابگاه خود را طی کنند.

دانشجویان مقطع دکتری ورودی ۹۴ تا ۹۷ باید درخواست خود را از طریق پرتال آموزش قسمت درخواست خوابگاه ثبت نمایند و پس از تایید استاد راهنما و دانشکده، و موافقت اداره در روزهای کاری از ساعت ۸ تا ۱۵ جهت اخذ تاییدیه سلامت به این اداره مراجعه و مراحل اخذ خوابگاه خود را طی نمایند.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی