پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          25 آبان 1401 - 16 November 2022


سخنگوی دانشگاه آزاد با بیان اینکه در دانشگاه آزاد به دنبال حوادث اخیر در هیچ واحدی تعطیلی نداشتیم گفت: تکلیف دانشجویان متخلف در کمیته های انضباطی مشخص می شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از محمد قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تعداد دانشجویان بازداشتی دانشگاه آزاد و وضعیت برگزاری کلاسها در این‌ دانشگاه گفت: با توجه به بیش از ۴۰۰ واحد و مرکز دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور با قریب به یک میلیون و دویست هزار دانشجو، تعداد دانشجویانی که در اغتشاشات شرکت کرده و دستگیر شده بودند خیلی محدود و معدود بوده که اغلب قریب به اتفاق با پیگیری های دانشگاه در صف و ستاد، آزاد شدند.

سخنگوی دانشگاه آزاد درباره وضعیت برگزاری کلاس های آموزشی در واحدها گفت: تمامی کلاس های آموزشی و همه فعالیت های پژوهشی، فرهنگی و مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور با شور و نشاط از اول شروع سال تحصیلی دایر بوده و حتی یک روز در هیچ واحدی تعطیل نبوده است.

قربانی ادامه داد: در مورد نحوه مواجهه با آن دسته معدود از دانشجویانی که شئونات دانشگاهی را رعایت نکردند براساس "شیوه نامه انضباطی دانشجویی" مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، برخورد می شود. بنابراین این دسته از دانشجویان به کمیته های انضباطی فراخوانده شده و دفاعیات آن ها استماع و حسب مفاد شیوه نامه مذکور، تعیین تکلیف می شوند.

وی خاطرنشان کرد: عموم دانشجویان، استادان و کارکنان از مسئولین دانشگاه مطالبه و انتظار جدی دارند که عقلانیت، آرامش و الزامات آموزشی و پژوهشی در دانشگاه رعایت شود.

سخنگوی دانشگاه آزاد افزود: بنابراین نمی توان اجازه داد یک اقلیت محض، حقوق مسلم قاطبه دانشجویان، اساتید و کارمندان بزرگوار را مخدوش کنند و طبیعی است که براساس نظامات دانشگاه و مقررات مربوطه، عمل می شود.

سخنگوی دانشگاه آزاد تصریح کرد: روشن است دانشگاه مرکز عقلانیت، کانون خردورزی، گفتگو و تضارب آرا و افکار در چارچوب شئونات علمی است. به عنوان مثال کرسی های آزاداندیشی که در واحدهای دانشگاهی در حال برگزاری است یکی از ظرفیت های مهم و موثر امکان گفتگو، ابراز عقیده و اظهار نظر است که حتی در دوره کرونا هم، انجام می شد و هم اکنون هم درحال برگزاری در واحدهای گوناگون است.

وی گفت: بر همه ما فرض مسلم است که بر اساس مطالبه و خواسته دانشگاهیان عزیز، ملتزم و موظف به حفظ قداست محیط پاک، مطهر و عقلانی دانشگاه باشیم.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی