آغاز فراخوان فرصت‌های سرمایه گذاری در البرز

مجموعه  فرصت های سرمایه گذاری / اخبار سرمایه گذاریارسال شده در   18 دی 1392-08 January 2014بازدید 2312
آغاز فراخوان فرصت‌های سرمایه گذاری در البرز

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج، مجید سریزدی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همانگونه که پیش تر نیز رسانه ای شده بود، فراخوان فرصت های سرمایه گذاری همزمان با آغاز ماه ربیع الاول در استان آغاز شد.

وی با نامبردن از عنوان این فراخوان افزود: « فرصت های بُرد بُرد سرمایه گذاری» در راستای اهداف دولت« تدبیر و امید» در استان و برقراری توسعه متوازن به عنوان راهبرد و نقشه راه استانداری البرز است.

سریزدی بیان کرد: در این فراخوان از سرمایه گذاران استان، صاحبان صنایع، طرح و ایده های نو دعوت به عمل آمده تا  فرصت های سرمایه گذاری خود  را در قالب طرح و ایده های نو مطرح کنند.

سرپرست هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز عنوان کرد: این فراخوان به صورت سراسری در اقصی نقاط استان پوشش می یابد و فرصتی ایجاد می‌شود تا حلقه ارتباطی بین سرمایه گذاران و صاحبان ایده ها ایجاد شود به این نحو که سرمایه گذاران بدون طرح با طرح های جدید آشنا می شوند و افرادی که ایده های جدیدی دارند فرصتی برای سرمایه گذاری هایشان فراهم می‌آید.

وی عنوان کرد: دبیرخانه فرصت های  سرمایه گذاری سازمان همیاری های شهرداری از هم اکنون فعال شده است و به دو صورت اینترنتی از طریق پایگاه  www.hamyarialborz.com  و مکتوب پذیرای طرح های جدید است.

سریزدی افزود: تمام طرح های سرمایه گذاری در استانداری البرز  اولویت بندی و برای هر یک طرح و برنامه ریزی می‌شود.


آغاز فراخوان فرصت‌های سرمایه گذاری در البرز آغاز فراخوان فرصت‌های سرمایه گذاری
اخبار روزنامه ها