جذب سرمایه گذاری خصوصی در قالب شرکت مادر تخصصی

مجموعه  فرصت های سرمایه گذاری / اخبار سرمایه گذاریارسال شده در   17 دی 1392-07 January 2014بازدید 1940   جذب سرمایه گذاری خصوصی در قالب شرکت مادر تخصصی
            
پرتال دانشگاهی کشور  به نقل از ایرنا،رییس خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران از تاسیس یک شرکت مادر تخصصی خبر داد و هدف از تاسیس آن را جذب و هدایت سرمایه گذارهای خارجی به سمت بخش خصوصی ایران عنوان کرد.

علیرضا صدریˈ ، از فعالان صنعت ایران که متقاضی همکاری با شرکت ها و سرمایه گذاران خارجی هستند خواست تا نیازهای خود را با این شرکت مادر تخصصی در میان بگذارند .

وی از مذاکره با برخی کشور های متقاضی سرمایه گذاری در بخش های صنعت، معدن و تجارت ایران خبر داد و اظهار کرد: کشورهایی مانند آلمان و ترکیه و برخی کشورهای دیگر جزو اولین کشورهای متقاضی حضور در ایران هستند.

صدری با اشاره به برطرف نشدن مشکل تامین نقدینگی برای صنایع از سوی سیستم بانکی کشور اظهار کرد: انتظار این است که هرچه زودتر قفل بانک ها بر روی صنایع باز شود.

وی اظهار امیدواری کرد تا پایان سال جاری سیستم بانکی کشور بتواند مشکلات تولید کنندگان واقعی را برطرف کند که تحقق این امر منوط به حضور موثر بخش تولید واقعی است.

صدری با اشاره به آمادگی خانه های صنعت، معدن و تجارت ایران برای همکاری با سیستم بانکی گفت : در این همکاری تسهیلات را به بخش واقعی تولید هدایت خواهیم کرد.

وی مشکل نقدینگی واحد های تولیدی را مشکلی قدیمی و جدی توصیف کرد و گفت: با باز شدن قفل سیستم بانکی باید سرمایه های داخلی به سمت تولید سوق داده شود.
جذب سرمایه گذاری خصوصی در قالب شرکت مادر تخصصی سرمایه گذاری خصوصی در قالب شرکت مادر تخصصی
اخبار روزنامه ها