پرفروش‌ترين كتاب‌هاي الكترونيك آمازون معرفي شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / علمی فرهنگیارسال شده در   10 اسفند 1389-01 March 2011بازدید 2706


پرفروش‌ترين كتاب‌هاي الكترونيك آمازون معرفي شد

پرفروش‌ترين كتاب‌هاي ادبي نشر آمازون و بلومزبري با معرفي آثاري از «جين آستين» و «استيگ لارسون» از سوي اين دو ناشر اعلام شد.


به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از تلگراف، در اين فهرست كه از سوي نشر آمازون و بلومزبري منتشر شده نام پرفروش‌ترين و پرمخاطب‌ترين آثار الكترونيكي در ماه‌هاي گذشته ذكر شده است.
مدير انتشارات بلومزبري در فهرست پرفروش‌ترين نسخه‌هاي ديجيتال خود از 5 عنوان كتاب ياد كرده كه در صدر آن رماني از «هاوارد جاكوبسن» ديده مي شود. رمان «فينكلر» به قلم «هاوارد جاكوبسن» در صدر اين فهرست جاي گرفته و به دنبال آن از 4 اثر ديگر نام برده شده است.
جايگاه دوم پرفروش‌ترين آثار ديجيتال از سوي نشر بلومزبري به رمان «آشپزخانه محرمانه» نوشته «آنتوني بورديان» اختصاص داده شده و كتاب «خوردن، عبادت و عشق» به قلم «اليزابت گيلبرت» نيز در جايگاه سوم قرار دارد.
رمان « گوشت قيمه شده» نوشته «بن ماكينتر» نيز به عنوان چهارمين نسخه ديجيتالي انتخاب و از سوي بلومزبري به عنوان پرفروش‌ترين اثر ديجيتال انتخاب شده است. در انتهاي اين فهرست نيز اثري از «چالرز پورتيس» با عنوان «ماسه» ياد شده كه به عنوان پنجمين اثر مطرح شده است.
و اما نشر آمازون دو فهرست از برترين و پرمخاطب‌ترين نسخه‌هاي ديجيتال خود ارائه كرده است. اين نشر در فهرست اول برترين نسخه‌هاي ديجيتال پرفروش خود را معرفي مي‌كند و در فهرست دوم از پرمخاطب‌ترين نسخه‌هاي ديجيتالي رايگان سايت آمازون ياد كرده است.
در فهرست نسخه‌هاي ديجيتال و الكترونيك رايگان اين ناشر به «محافظ» به قلم «لائورل دي وي»، « خلبان» نوشته «جوان اليس»، «ماجراهاي هيجان انگيز شرلوك هولمز» نوشته «سر آرتور كانن دويل»، «غرور و تعصب» به قلم «جين استين» و «اورژانس؛ زن فراموش شده» نوشته «كارول ماريني» اشاره شده است.
در فهرست پرفروش‌ترين‌ها نيز از رمان «زير زمين» نوشته «استفان جروم»، «برگ ريزان» نوشته «گوردن فريس»، «يك روز» به قلم «ديويد نيكلاس»، «دختري با خالكوبي اژدها» به قلم «استيگ لارسون» و «فرود سخت» نوشته «استفان ليدر» اشاره شده است.

گروه روش تحقیق درحسابداری ویژه دانشجویان و اساتید حسابداری در تلگرام

آغاز ثبت نام در جشنواره کانونهای فرهنگی دانشگاهها

گسترش زبان فارسی، یکی از اهداف مهم دانشگاه علامه

برگزاری بالای صد هزار برنامه فرهنگی در دانشگاه‌ها

نقش جهاد دانشگاهی در فرهنگ‌سازی دانشگاه‌ها

رشد سریع کشورهای ایران و چین در پژوهش در قاره آسیا

تسهیل خودتوانمندسازی پژوهشی و مولدسازی پژوهش‌ها با سامانه پژوهش‌کار در ایرانداک

فاصله زیاد دانشگاه ها و کسب و کارها در ایران

تخفیف ویژه برای دانشجویانی که با قطار به نمایشگاه کتاب می‌روند

دلیل تقلب علمی در ایران تاثیر مقالات بر جایگاه علمی افراد است

حمایت مالی تا 200 میلیون تومان برای شرکت‌های دانش بنیان

جزئیات جایزه مصطفی (ص) برای موسسات علمی جهانی

یک‌هزار و ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان معافیت مالیاتی می‌گیرند

ثبت پتنت خارجی و تولید اختراع مورد نیاز کشور برای تکمیل چرخه علم و فناوری دانشگاه ها

گردش مالی بالای ۸۰۰ میلیارد تومان در شرکت های دانش بنیان

اخبار روزنامه ها