راه‌اندازی بسیج دانشجویی در واحدهای بین‌الملل دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   25 بهمن 1391-13 February 2013بازدید 1336


راه‌اندازی بسیج دانشجویی در واحدهای بین‌الملل دانشگاه آزاد
مشاور رئیس دانشگاه آزاد از راه‌اندازی بسیج دانشجویی در واحدهای بین‌الملل این دانشگاه خبرداد.
پرتال دانشگاهی به نقل از محمد حسین پرکره، مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، افزود: رئیس دانشگاه آزاد تأکید دارد که بسیج دانشجویی در واحدهای بین‌الملل این دانشگاه راه‌اندازی شود.

وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی با گفتمان منطقی و بشردوستانه می‌تواند گفتمان انقلاب اسلامی را ترویج کند، تصریح کرد: با راه‌اندازی دفاتر بسیج دانشجویی در واحدهای بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی امر صدور انقلاب اسلامی به دیگر کشورها محقق می‌شود.

مشاور رئیس دانشگاه آزاد اضافه کرد: رئیس این دانشگاه تأکید داشته است تا راه‌اندازی بسیج دانشجویی در واحدهای بین‌الملل این دانشگاه نباید در قالب سخنرانی، مصاحبه و ژست فرهنگی باقی بماند بلکه این موضوع باید با جدیت دنبال شود.

پرکره اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی هر نوع امکانات لازم برای راه‌اندازی بسیج دانشجویی در واحدهای بین‌الملل این دانشگاه را فراهم می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: ابتدای انقلاب تاکنون 3 دوره طی شده که دوره اول مربوط به انقلاب و حکومت، دوره دوم مربوط به تثبیت حکومت و دوره سوم مربوط به صدور انقلاب است که دانشگاه آزاد اسلامی نیز وظیفه خود می‌داند تا در این برهه از زمان به موضوع صدور انقلاب اسلامی توجه کند.
پردیس دانشگاهی دانشگاه آزاد واحد بین الملل
اخبار روزنامه ها