پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس دانشگاه سیستان و بلوچستان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   08 امرداد 1392-30 July 2013بازدید 2266پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس دانشگاه سیستان و بلوچستان

معاون آموزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: دانشجوی دکتری برای نخستین‌ بار از مهرماه سال‌جاری در پردیس دانشگاه سیستان و بلوچستان پذیرفته می‌شود.
خبرگزاری فارس: پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس دانشگاه سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان، فرهاد شهرکی اظهار داشت: پردیس دانشگاه سیستان و بلوچستان از مهرماه سال‌جاری در 15 رشته و گرایش از طریق آزمون داخلی و تحت نظارت سازمان سنجش در دوره دکتری دانشجو پذیرش می‌کند.

وی افزود: دانشگاه سیستان و بلوچستان برای تمام رشته‌های دانشگاه یعنی 40 رشته گرایش درخواست دوره دکتری در پردیس زاهدان را ارائه داده بود که با 11 رشته موافقت و ابلاغ شد، همچنین مجوز چهار رشته دیگر هم اخذ شده که تا مهر ماه ابلاغ می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان بیان کرد: رشته‌های مهندسی شیمی، شیمی فیزیک، شیمی کاربردی، شیمی تجزیه، شیمی معدنی، علوم اقتصادی، اقتصاد کشاورزی، زیست شناسی ژنتیک، ادبیات فارسی و مدیریت رشته‌هایی هستند که دانشجویان دوره دکتری در این رشته‌ها پذیرفته می‌شوند.

شهرکی متذکر شد: پذیرش دانشجو در تمام رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه سیستان و بلوچستان در پردیس زاهدان انجام می‌شود.


پذیرش دکتری در دانشگاه پذیرش دانشجوی دکتری دکتری
اخبار روزنامه ها