سرگردانی دانش‌آموزان مصدوم شین‌آبادی در بیمارستان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزیارسال شده در   04 دی 1392-25 December 2013بازدید 434 سرگردانی دانش‌آموزان مصدوم شین‌آبادی در بیمارستان۱۲دختر دانش‌آموز مصدوم شین‌آبادی اکنون افزون بر رنجی که از زخم‌های چهره و بدن خود می‌کشند، چند روزی است که از سرمای روزگار و سرگردانی پشت درهای بیمارستان‌ها نیز رنج می‌برند.

روند درمانی دانش‌آموزانی که آذر 91بر اثر آتش‌گرفتن بخاری کلاس دچار سوختگی شدید شده‌اند دچار وقفه شده است و آنها همراه خانواده‌هایشان در پایتخت سرگردان و چشم انتظار تصمیم مسئولان هستند.معاون اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت اواخر آذر با انتقاد از تأمین نشدن هزینه‌های درمانی این دانش‌آموزان، ‌این موضوع را مانع اصلی بر راه درمان این دانش‌آموزان بر شمرد.
به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از:
محمودرضا محقق به وب‌دا گفت هزینه درمان آسیب‌دیدگان شین‌آبادی به‌صورت علی‌الحساب به دانشگاه علوم پزشکی ایران پرداخت می‌شود تا آنها از۳۰ آذر جهت درمان در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) بستری شوند. وعده این مسئول وزارت بهداشت عملی نشده است، پدر نادیه صالح، یکی از دانش‌آموزان شین‌آبادی به ایسنا گفت: یک هفته است در تهران سرگردان هستم و مسئولان بیمارستان می‌گویند تا پول واریز نشود، فرزندم را بستری نمی‌کنند. پدر سیما مرادی، یکی دیگر از دانش‌آموزان شین‌آبادی اظهار کرد: برای پیگیری درمان فرزندانمان به دفتر ریاست‌جمهوری می‌رویم.


دانش آموزان شین آبادی درمان دانش آموزان شین آبادی مشکلات دانش آموزان شین ابادی پیگیری مشکل دانش آموزان شین آبادی
اخبار روزنامه ها