استفاده از 4 روش جديد برای پرداخت شهريه دانشگاه پيام‌نور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نورارسال شده در   13 امرداد 1392-04 August 2013بازدید 1409استفاده از 4 روش جديد برای پرداخت شهريه دانشگاه پيام‌نور

معاون مالي و اداري دانشگاه پيام‌نور، گفت: از اين پس با صدور کارت‌هاي اعتباري براي دانشجويان اين دانشگاه، پرداخت شهريه از طريق درگاه‌هاي اينترنتي، ATM، تلفن بانک و دستگاه‌هاي POS مستقر در دانشگاه انجام مي‌شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از سرويس دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فرشاد ابراهيم‌پور اظهارکرد: از اين پس با صدور کارت‌هاي اعتباري براي دانشجويان اين دانشگاه، پرداخت شهريه از طريق درگاه‌هاي اينترنتي، ATM، تلفن بانک و دستگاه‌هاي POS مستقر در دانشگاه انجام مي‌شود.

وي با بيان اينکه تا کنون دانشجويان دانشگاه پيام‌نور در سراسر کشور براي پرداخت شهريه در تمام مقاطع ناچار به پرداخت دستي شهريه در شعب بانک صادرات بودند، تصريح کرد: در پرداخت‌هاي دستي، فايل مبالغ پرداخت شده بعد از 48 تا 72 ساعت از بانک به دانشگاه مي‌رسيد و سيستم سامانه‌اي گلستان دانشگاه پيام‌نور آن را اعمال مي‌کرد.

معاون مالي و اداري دانشگاه پيام‌نورافزود: با توجه به اينکه اين فرآيند مشکلات زيادي براي دانشگاه و دانشجويان ايجاد مي‌کرد، با هماهنگي که با بانک عامل دانشگاه پيام نور يعني بانک صادرات انجام شد، قرار بر اين شد که با صدور کارت‌هاي اعتباري براي دانشجويان دانشگاه پيام نور، پرداخت شهريه از چهار روش نوين از جمله پرداخت از طريق درگاه‌هاي اينترنتي، ATM، تلفن بانک و دستگاه‌هاي POS مستقر در دانشگاه انجام شود و شهريه همان موقع به حساب دانشگاه واريز و سامانه گلستان آن را اعمال ‌کند.

ابراهيم‌پور همچنين خاطرنشان کرد: البته ما همچنان پرداخت دستي را حفظ کرديم، اما اين نوع پرداخت را نيز به شيوه‌هاي نوين انجام خواهيم داد.


روش جديد برای پرداخت شهريه دانشگاه پيام‌نور روش های پرداخت شهریه در دانشگاه پیام نور اخبار دانشگاه پیام نور

مهلت ثبت نام ورودی‌های جدید تمام مقاطع پیام نور تمدید شد

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور براساس مصوبه هیات امنا

دانشگاه پیام نور به زوج های جوان ۲۰ میلیون تومان وام می دهد

ادامه تحصیل۳۰هزار دانش آموختگان کارشناسی دانشگاه پیام نور در دانشگاه های دولتی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون نیمه متمرکز دکتری پیام نور

مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور (شروع ثبت نام)

بررسی رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم

افتتاح 60 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در هفته دولت

رشته های میان رشته ای و تقاضا محور در دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی فراگیر ارشد پیام نور

اعلام زمان محل آزمون امتحانات پایان ترم دو مقطع پیام نور تغییر پیدا کرد

طرح دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل سربازان حین خدمت

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان دانشگاه پیام نور رونمایی می شود

تصویب 8 رشته مقطع ارشد پیام نور

جزئیات شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور

اخبار روزنامه ها