افتتاح سايت مركزي رايانه و اينترنت دانشگاه صنعتی خاتم الانببیاء (ص) بهبهان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   24 اردیبهشت 1391-13 May 2012بازدید 1891
در سالروز ميلاد دخت نبي مكرم اسلام(ص) و فرزند مطهرش حضرت امام خميني(ره)، بزرگترین سايت مركزي رايانه و اينترنت دانشگاه صنعتي خاتم الانبياء (ص) بهبهان به بهره برداري رسيد.

1200 دانشجوي دانشگاه صنعتي خاتم الانبياء (ص) بهبهان تا به امروز با تعداد انگشت شماری كامپيوتر متصل به اينترنت با پهنای باند 512 کیلوبایت بر ثانیه، فعالیتهایی اعم از تحقيقات و پژوهش را به سختی مي گذراندند، كه با افتتاح اين سايت مشكل دسترسی به کامپیوتر و سرعت اينترنت دانشگاه برطرف شد.

دكتر مرتضي توكلي رئيس دانشگاه صنعتي خاتم الانبياء (ص) در آيين افتتاح و آغاز به كار سايت مركزي دانشگاه كه با حضور فرماندار و امام جمعه محترم شهرستان بهبهان انجام گرفت،ضمن تبریک میلاد خجسته دردانه نبی مکرم اسلام و حضرت امام خمینی (ره )بنیان گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی  با اعلام اين مطلب در جمع خبرنگاران و مسئولين افزودند، با همدلي و همياري مسئولان و اقدامات انجام شده در خصوص احداث فيبر نوري دانشگاه، اين سايت با نزدیک به 100 كامپيوتر و با سرعت 4 مگابایت بر ثانیه از امروز در اختيار اساتيد و دانشجويان دانشگاه قرار مي گيرد و انشاء ا... سرعت اينترنت دربرنامه های آینده کیفیت و کمیت دسترسی به اینترنت و بالطبع آن منابع علمی و پژوهشی ارتقاء خواهد یافت ودر شروع ترم آینده به حدود دو برابر افزایش خواهد  یافت.

ایشان افزودند اين سايت با هدف استفاده پژوهشي دانشجويان از اينترنت و ایجاد امكانات آموزشي براي خدمات آموزشی تحت وب، تبادل اطلاعات علمي با ساير موسسات علمي و دانشگاه‌هاي ديگر، همچنین استفاده آسان از سایر خدمات اينترنتي مورد نیاز دانشجويان راه اندازي شده است.
علاوه بر این در اين مراسم، مهندس آرمند قائم مقام و معاون اداري ومالي و مديريت منابع دانشگاه هزينه راه اندازي اين سايت را حدود 2 میلیارد ریال اعلام نموده اند.افتتاح سايت مركزي رايانه اينترنت دانشگاه صنعتی خاتم الانببیاء(ص) بهبهان

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها