مشاهده آخرین پیشروی پروژه های عمرانی دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   06 دی 1391-26 December 2012بازدید 1088

مشاهده آخرین پیشروی پروژه های عمرانی دانشگاه آزاد


معاون عمرانی دانشگاه آزاد با بیان اینکه چرخ پروژه های عمرانی دانشگاه آزاد به خوبی می چرخد،‌ آخرین وضعیت پیشروی پروژه های عمرانی دانشگاه را اعلام کرد.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار مهر، حمید عباسی گفت: وجود تأخیر در برخی پروژه ها طبیعی است و باید تأخیرها بررسی شود، زیرا برخی تأخیرها اگر چه یک مشکل محسوب می شود اما مجاز و طبیعی است و باید با نگاه رفع این مشکلات و در جهت پیشبرد و تحویل پروژه به مسئله نگریست، اگر چه با تأخیرات غیرمجاز و آثار غیرطبیعی آن ها نیز باید وفق قانون رفتار کرد.

وی گفت: تا شهریور امسال 420 هزار مترمربع پروژه در قالب ابنیه، محوطه و همچنین 1700 متر طول دیوارکشی در مرحله تحویل موقت و بالای 97 درصد پیشرفت فیزیکی داشته ایم که در حال حاضر این پروژه ها در شرایط تحویل هستند.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: هم اکنون از میان پروژه های در حال انجام، حدود 685 هزار مترمربع پروژه در همان قالب نیز با پیشرفتی مابین 80 تا 97 درصد وجود دارد.

عباسی خاطرنشان کرد: در حال حاضر سه سبد از پروژه ها را مشخص کرده ایم، سبد پروژه های با پیشرفت فیزیکی زیر 65 درصد، سبد پروژه های با پیشرفت فیزیکی 65 تا 80 درصد، سبد پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد که به عنوان مثال در یک نگاه کلی برای تمام پروژه ها در کشور و با مقایسه متوسط وزنی پیشرفت پروژه ها به ازای متراژ و در یک فصل از شهریور تا آذرماه سال جاری بابت سبد دوم برای بخش ابنیه 5/75 درصد و برای محوطه سازی 9/84 درصد و برای دیوارکشی 11/87 درصد پیشرفت داشته ایم.

وی ادامه داد: همچنین برای سبد سوم جهت بخش ابنیه 2/65 درصد و برای محوطه سازی 3/2 درصد و برای دیوارکشی 2/19 درصد پیشرفت حاصل شده است که این آمار در شرایط فعلی مبین پیشرفت مناسب پروژه ها است و نشانگر آن است که چرخ پروژه های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی به خوبی می چرخد و این مرهون همدلی تمامی عوامل دست اندرکار در نظام فنی اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی است.


دانشگاه دانشگاه آزاد پروژه های عمرانی

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها