اشتغال 16 هزار هیئت علمی بسیجی در دانشگاه‌های کشور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   09 آذر 1392-30 November 2013بازدید 1159اشتغال 16 هزار هیئت علمی بسیجی در دانشگاه‌های کشور


به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت، حجت‌الاسلام علی عارفی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه جیرفت با اشاره به اهمیت تقوا در زندگی انسان اظهار داشت: در سیاست باید تقوا داشت و هم اعتدال را حفظ کرد زیرا افراط و تفریط انسان را از بین می‌برد و نگاه به ولایت، قرآن، پیغمبر و اهل بیتش تقوا است.

وی با گرامیداشت هفته بسیج و فداکاری‌های بسیجیان تصریح کرد: بسیج گرفته شده از قیام عاشورا است و در واقع بسیج همان شجره طیبه است.

عارفی با بیان اینکه امروز هر کسی فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی داشته باشد یک بسیجی است، خاطرنشان کرد: امروز در کشور  16 هزار هیئت علمی بسیجی در دانشگاه‌ها وجود دارد که از این تعداد 100 نفر انتخاب شده و به عنوان تربیت مدرس جنگ نرم فعالیت می‌کنند که از این اساتید و هیئت علمی سه نفر از اهالی شهرستان جیرفت هستند.

امام جمعه موقت جیرفت با اشاره به خدمات بسیجی‌ها در مسائل نظامی ابراز داشت: بسیجی‌ها و شهدای ما در هشت سال دفاع مقدس مملکت ما را بیمه کردند.

عارفی گفت: اگر این بسیجی‌ها نبودند امروز سرنوشت کشور ما مانند کشورهای عراق و افغانستان بود.

عارفی با اشاره به اینکه بسیجی‌ها با جانفشانی اسلام را حفظ کردند، عنوان کرد: مسئولان قدر جانبازان و بسیجی‌ها را بدانند زیرا آن‌ها که می‌گویند ما ملی‌گرا هستیم دروغ می‌گویند زیرا ملی‌گرا و اسلام‌گرا‌های واقعی بسیجی‌ها هستند.

خطیب موقت نماز جمعه جیرفت با اشاره به مذاکرات انجام شده بین ایران و کشورهای گروه 1+5 تصریح کرد: پیرو این توافقنامه انجام شده حرف‌های گوناگونی زده می‌شود که امروز روزی نیست که یک متن جهانی را به نفع خود محفوظ کنند.

عارفی با بیان اینکه قرار نیست در یک مذاکره و توافق همه چیز 100 ‌درصد به نفع یک طرف مذاکره کننده شود بلکه یک موفقیت نسبی ایجاد می‌شود، خاطرنشان کرد: تیم مذاکره کننده زحمات زیادی کشیدند که مقام معظم رهبری هم تقدیر کردند و ما هم پیرو رهبریم.

عارفی با بیان اینکه ما هیچ اعتمادی به غرب نداریم، خاطرنشان کرد: دلیلی بر این نیست که با آن‌ها مذاکره نکنیم زیرا ما مذاکرات صلح با دنیای غرب نکردیم بلکه ما توافقنامه هسته‌ای داریم.

وی تصریح کرد: امیدواریم تیم مذاکره کننده به یک توافق معقول برسند ما تا زمانی که مقام معظم رهبری تائید کنند، گوش به فرمان رهبری هستیم و جلوتر و عقب‌تر حرکت نمی‌کنیم.اشتغال 16 هزار هیئت علمی بسیجی 16 هزار هیئت علمی هیئت علمی

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها