پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 سمینار و برنامه فرهنگی / شهری و شهرسازی          06 آبان 1396 - 28 October 2017

مشخصات کنـگره :

نام کنـفرانس: دومین کنـگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی معاصر- دبی"  
نام لاتین : Second International Congress on Contemporary Civil Engineering, Architecture and Urban Development
محل برگزاری : دبی
زمان برگزاری : 5 الی 8 اسفند ماه 1396
حوزه های تحت پوشش : عمران، معماری و شهرسازی
✳ این کنـگره معتبر ترین کنـگره خارجی حوزه مهنـدسی عمران، معماری و شهرسازی خاورمیانه میباشد، که به همراه بازدید علمی از پروژه در حال اجرای دبی برگزار میگردد.
✳  تمامی مقالات پذیرش شده برگزیده در مجلات معتبر پشتیبان کنـگره چاپ میگردد.

از آنجائی که طراحی شهری در هر مقیاس به طور کلی به عنوان تعیین اهداف و سپس مشخص کردن ابزار و وسائلی جهت تحقق آن اهداف تعریف می شود، بنابراین روشن است که تدوین اهداف، اساس چنین فرایندی به شمار می رود. بدون در دست داشتن تصویر روشنی از هدف های مورد نظر، طراح شهری قادر به پیدا کردن راه حل و یا ارزیابی مطلوبیت و مقبولیت آنها نمی باشد. اهداف معمولاً در قالب و بر اساس مسائلی که در منطقه مورد مطالعه وجود دارد تنظیم می شود. اهداف کلی نمایندة آرمان های یک جامعه در رابطه با مسائل و تنگناهای آنها است. گرچه مسائل در حقیقت هم در برگیرنده هدف و هم آرزو و هم موانع تحقق هدف می باشند، لیکن حقیقت تلخ این است که توجه اصلی فنی و عمومی معمولاً بر موانع تکیه می کنند تا اهداف. ماهیت آراء عمومی و فشار چنین است که تنها هنگامی که وضعیت مسئله ای تا حد بحرانی شدت پیدا کند توجه عمومی را جلب کرده و رفع آن به عنوان یک هدف مطرح می-شود. لیکن اهداف می توانند به گونه دیگری نیز بیان شوند و آن کم کردن فاصلة بین یک وضعیت مطلوب و وضعیت موجود است. 
از این رو برگزاری دومین کنـگره بین المللی عمران ، معماری و شهرسازی معاصر در راستای  برگزاری موفق  کنـگره های قبلی و بازتاب بسیار گسترده آنها در دبی  و با بهره گیری از تجارب گذشته ، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر  دبی و جهان و نهادهای علمی پژوهشی فرصتی مناسب جهت تبادل  اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین و گردهم آوردن صاحب نظران، انديشمندان، دانشگاهيان، سياستگزاران و مديران، سازمانهاي ذي ربط و علاقه مند، مهندسين مشاور و متخصصان و علاقه مندان مباحث عمران ، معماری ، شهرسازی و محیط زیست می باشد.
برگزاري اين کنـگره امكان تبادل نظر و ايجاد ارتباط علمي با دانشگاه ها ومراكزتخصصي کشور دبی  و کشورهای آسیایی ، ایران و جهان درزمينه مفاهيم مشترك معماري، سازه، مدیریت شهری، فنآوري هاي نوين، تاثيرسازه درشكل گيري معماري وسايرموضوعات مرتبط با محورهاي کنـگره را فراهم می سازد. بر اين اساس، دبیرخانه دومین کنـگره بین المللی عمران ، معماری و طراحی شهری با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي ، تحقيقاتي و صنعتی دعوت مي نماید با شرکت در برنامه های متنوع اين کنـگره در اين رويداد مهم بين المللی مشارکت نموده وبا ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود، زمينه دستيابي به اهداف فوق را فراهم سازند.

علاقه مندان جهت ارسال مقالات ، شرکت در کنـگره وکسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشارکت در این رویداد مهم بین المللی می توانند به پورتال کنـفرانس به آدرس http://www.2dubaiconf.com مراجعه نموده و یا با دبیرخانه کنـگره به شماره28423121-021 تماس حاصل فرمایند. 

محور های تحت پوشش: 

مهنـدسی عمران و توسعه پایدار
مهنـدسی سازه ، زلزله و بهسازي لرزه اي
مهنـدسی معماری و توسعه پایدار
مهنـدسی ترافیک ، حمل و نقل و زیرساخت های شهری
برنامه ریزی ، مدیریت و طراحی شهری
مهنـدسی محیط زیست و محیط زیست شهری
منظر شهري پايدار و توسعه
فرهنگ ، جامعه شناسی و روانشنـاسی شهری
مرمت بافت ها و آثار تاریخی
مدیریت ریسک و بحران و راه کار های ایجاد مدیریت جامع بحران
مهنـدسی شهرسازی وتوسعه شهري پايدار

راه های ارتباطی :

وبسایت کنـگره : http://www.2dubaiconf.com 
ایمیل کنـفرانس : info@2dubaiconf.com 
لینک کانال تلگرام : https://telegram.me/dubaiconf 

آدرس دبیرخانه : 

ایران –  تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، میدان پونک، کوچه گلزار سوم، پلاک ۲۷، واحد ۳ 
تلفن تماس: 28423121 -021            فاکس:28423122-021

پوستر کنـفرانس:
تگ ها همایش کنفرانس

پر بازدیدترین شهری و شهرسازی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی