پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 سمینار و برنامه فرهنگی / تفریحی گردشگری           15 امرداد 1397 - 06 August 2018

استارتاپ ویکند گردشگری بهشتی

استارتاپ ویکند گردشگری بهشتی توسط شرکت مهتاب و با حمایت شرکت سفرهای علی بابا و مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی در تاریخ ۲۱ الی ۲۳ شهریورماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.
هدف از برگزاری این رویداد استفاده از ظرفیت های بالای گردشگری در ایران توسط ایده های جدید دانشجویان و کارآفرینان علاقه مند به این زمینه می باشد.
تیم های ثبت نام کننده میتوانند ۳ تا ۵ نفره به صورت فردی یا گروهی در این رویداد شرکت کنند. اعضای تشکیل دهنده تیم ها می توانند شامل برنامه نویس سمت سرور و کاربر، طراح رابط کاربری، بازاریاب و ... باشند.
برای شرکت در این رویداد نیازی به داشتن ایده نیست، شرکت کنندگان با توانایی های متفاوت وارد این رویداد می شوند و در کنار سایر شرکت کنندگان تیم های منسجمی را تشکیل خواهند داد و بر روی ایده های مطرح شده کار خواهند کرد.
در این رویداد چالش های مشخصی برای تیم ها مطرح نخواهد شد، لذا شرکت کنندگانی که صاحب ایده هستند می توانند از خلاقیت خود در این زمینه استفاده کنند اما ایده های مطرح شده حتما باید در زمینه های مرتبط با گردشگری باشند که این حوزه ها به شرح زیر می باشند : 
- حمل و نقل : بلیط هواپیما داخلی / خارجی، قطار، کشتی و ..
- اقامت: هتل داخلی و خارجی و اقامت محلی و بوم گردی
- تور و فعالیت‌های خاص در هر منطقه
صاحبان ایده در نظر داشته باشند که ایده های مطرح شده باید مشکلات موجود در بازار را حل کند نه اینکه با کمی تغییر کپی ایده های موجود در بازار باشد. هدف از برگزاری چنین رویداد هایی ایجاد بستری مناسب برای رشد ایده های جدید است پس قبل از شرکت در رویداد حتما به چند مورد توجه کنید : 
1- چالش های موجود در بازار گردشگری را بشناسید
2- برای چالش هایی که پیدا کردید، راه حل های متفاوتی پیدا کنید.
3- راه حل های خود را با دوستان و افراد صاحب نظر در این حوزه مطرح کرده و به یک جمع بندی مناسب برسید.
4- هدف ایجاد یک شرکت همانند علی بابا با کمی تفاوت نیست بلکه ایجاد یک استارتاپ جدید است که ممکن است شباهت های کمی هم با علی بابا داشته باشد.

در طی رویداد ابتدا در مورد حوزه های مختلف گردشگری توضیحاتی داده خواهد شد. پس از آن افرادی که دارای ایده هستند این فرصت را دارند تا ایده های خود را در مدت یک دقیقه برای حاضران ارائه دهند و سپس با رای گیری بین ایده ها، ده ایده برتر انتخاب شده و روند تیم سازی آغاز خواهد شد. روز دوم رویداد با کار گروهی تیم ها آغاز خواهد شد و همچنین در این روز سه کارگاه آموزشی برای شرکت کنندگان برگزار خواهد شد که عبارت اند از: آموزش نوشتن بوم کسب و کار، آموزش نحوه آماده کردن MVP و همچنین آموزش نحوه ارائه و آماده کردن فایل ارائه. در روز پایانی رویداد نیز فرصتی به تیم ها داده خواهد شد تا با جمع بندی فعالیت های انجام شده در دو روز قبل، خود را برای ارائه نهایی آماده کنند. قبل از ارائه نهایی، هر آنچه که تیم ها برای ارائه آماده کرده اند توسط مربیان حاضر در رویداد بررسی خواهد شد و در صورت لزوم زمان اندکی برای اصلاح مشکلات موجود به تیم ها داده خواهد شد.
به تیم های اول تا سوم به ترتیب ۲۵، ۱۵ و ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت و همچنین تیم های برتر این رویداد می توانند از امکانات مادی و معنوی شرکت سفرهای علی بابا، که به عنوان یکی از بزرگترین فعالین این حوزه در اختیار آن ها قرار می دهد استفاده کنند و همچنین از امتیازاتی خاص جهت استقرار در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی بهره ببرند.

پرتال دانشگاهی حامی رسانه این رویداد می باشد.
لینک وب سایت: http://Startupweekend.ir

تگ ها استارتاپ ویکند گردشگری

خبرنامه - شبکه های اجتماعی