پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          27 اردیبهشت 1390 - 17 May 2011

کشف شبکه اختلاس در دانشگاه تهران

معاون اداری و مالی دانشگاه تهران و عضو هیئت رئیسه این دانشگاه از کشف یک شبکه سازمان یافته اختلاس در دانشگاه تهران خبر داد و گفت: هم اکنون اعضای این شبکه شناسایی شده و اعضای کلیدی آن تحت نظارت هستند اما سایر جزئیات متعاقبا اعلام می شود.

سید محمد مقیمی  با بیان این خبر گفت: دانشگاه تهران به منظور ارتقای سلامت اداری و پیشگیری از بروز فساد اداری و مالی از سال 89 در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، ستاد ارتقای سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد در دانشگاه تهران را تشکیل داده است.

وی از حذف تمرکزهای غیر ضروری، شفاف سازی حیطه فعالیت ها و وظایف واحدهای سازمانی، ایجاد نظام های تشویقی مناسب برای کارکنان شایسته نظام اداری، بسترسازی فرهنگی لازم برای ارتقای سطح اخلاق و وجدان کاری کارکنان، بهبود پاسخگویی در مدیران و کارکنان و تفحص و ممیزی فعالیت های مالی و اداری دانشگاه را به عنوان عمده برنامه های این ستاد نام برد.

معاون اداری و مالی دانشگاه تهران افزود: یکی از موفقیت های اخیر این ستاد کشف یک شبکه سازمان یافته اختلاس در یکی از بخش های دانشگاه تهران است که طی سالهای متمادی اقدام به اختلاس مالی می کرده است. هم اکنون اعضای این شبکه شناسایی شده اند و اعضای کلیدی آن تحت نظارت هستند.

مقیمی خاطرنشان کرد: با تدبیر ستاد ارتقای سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد، عمده مبالغ اختلاس شده به بیت المال بازگردانده شده است و ممیزان مالی این ستاد در حال رسیدگی به دیگر پرونده های مالی این افراد هستند که پس از رسیدگی کامل، با کمک مراجع قانونی نسبت به بازگرداندن تمامی مبالغ اختلاس شده و مجازات متخلفین اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه تهران با ابراز امیدواری نسبت موفقیت دانشگاه تهران برای ارائه الگوی نظام اداری برازنده جامعه اسلامی گفت: دانشگاه تهران مصمم است تا با اتخاذ روشهای علمی و با عنایت به اصول اخلاقی، بدون در نظر گرفتن ملاحظات شخصی و معمولی که در جامعه متداول شده است، نسبت به ارتقای سلامت مالی و اداری اهتمام ویژه داشته باشد.

معاون دانشگاه تهران ارائه توضیحات بیشتر در زمینه این اختلاس مبنی بر میزان اختلاس، تعداد اعضای شبکه سازمان یافته اختلاس، مدت زمانی که این شبکه متخلف فعال بوده و ... را به فرصت های دیگر موکول کرد

شمال نیوز

تگ ها کشف شبکه اختلاس دانشگاه تهران

پر بازدیدترین گزارش روز

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت