پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 98 نتایج ارشد 98 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 99 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کنکور          01 امرداد 1398 - 23 July 2019


منابع و شرایط آزمون مرحله دوم یا پروژه های عملی کد رشته های امتحانی رشته های هنری آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ اعلام شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرنگار مهر، آزمون پروژه عملی کدرشته های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ در صبح و بعدازظهر روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۹ و ۱۰ و ۱۱ مرداد ۹۸ منحصراً در شهر تهران برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته که حداقل یکی از کدرشته محل های پروژه دار را انتخاب کرده (منحصراً دوره های روزانه و شبانه) و و هزینه برگزاری آزمون را پرداخت کرده اند، برگزار می شود.

برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به شرکت در آزمون دو پروژه هستند دو کارت ورود به جلسه به صورت جداگانه قابل دریافت است و لازم است دو روز قبل از برگزاری آزمون پروژه مربوط، نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

داوطلبانی که در دو پروژه شرکت می کنند لازم است در دو مرحله نسبت به پرداخت مبلغ به صورت اینترنتی اقدام کرده و سپس نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه در پروژه مربوط و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. کلیه داوطلبان باید برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت ورود به جلسه درج خواهد شد و کارت ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه ۷ مرداد از طریق پایگاه اطلاع ر سانی سازمان سنجش قابل دریافت است.

نظر به اینکه در کد رشته امتحانی (۱۳۵۲ مجموعه معماری) چهار پروژه عملی و یا تشریحی برگزار می شود و در کدرشته امتحانی (۱۳۶۰ مجموعه موسیقی) سه پروژه آزمون عملی برگزار می شود برای آن دسته از داوطلبان هر یک از این کدرشته های امتحانی در صورت پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی هر یک از پروژه های ذیربط یک کارت ورود به جلسه آزمون جداگانه در نظر گرفته شده است.

این داوطلبان لازم است با توجه به کدرشته محل های انتخابی بابت هر یک از پروژه های مربوط که مبلغ مربوط را پرداخت کرده اند نسبت به پرینت کارت پروژه مربوط اقدام کنند.

جدول کدرشته محل های امتحانی دارای پروژه آزمون عملی و جزئیات برگزاری

داوطلبانی که در پرینت کارت شرکت در آزمون با مشکل مواجه شوند و یا اشکالی در مندرجات کارت خود مشاهده نمایند لازم است روز سه شنبه ۸ مرداد از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۸ برای پیگیری به باجه رفع نقص کارت به آدرس: تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به میدان فردوسی، بن بست شاهرود، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره مراجعه کنند.

منابع آزمون تشریحی درس تجزیه و تحلیل نمایشنامه رشته کارگردانی نمایش از کدرشته امتحانی ۱۳۵۷:

۱. دکتر فاستوس اثر کریستوفر مارلو، ۲. تارتوف اثر مولیر، ۳. آدم آدم است اثر برتولت برشت، ۴. مرگ فروشنده اثر آرتور میلر، ۵. میمون پشمالو اثر یوجین اونیل، ۶. مویزی زیر آفتاب اثر لورین هانسبری (لورن هنزبری).

داوطلبان موظفند تمامی کتب معرفی شده را مطالعه کنند و زمان برگزاری آزمون تشریحی این رشته مذکور صبح پنجشنبه ۱۰ مرداد ۹۸ است.

زمان برگزاری آزمون عملی نمایش عروسکی از کدرشته امتحانی ۱۳۵۶ در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۳۰ و ۳۱ مرداد ۹۸

داوطلبانی که نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی اقدام کرده اند، لازم است برای پرینت کارت ورود به جلسه در آزمون مرحله دوم در این رشته از روز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. کلیه داوطلبان باید برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

داوطلبانی که در پرینت کارت شرکت در آزمون با مشکل مواجه شوند و یا اشکالی در مندرجات کارت خود مشاهده نمایند لازم است روز سه شنبه ۲۹ مرداد از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۸ برای پیگیری به باجه رفع نقص کارت به آدرس: تهران، خیابان انقلاب، درب اصلی دانشگاه تهران، پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران، دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی، گروه هنرهای نمایشی طبقه دوم مراجعه کنند.

داوطلبان رشته نمایش عروسکی لازم است ۶ عنوان نمایشنامه های زیر را مطالعه و تحلیل کنند:

عناوین نمایشنامه ها: ۱. چشم در برابر چشم (غلامحسین ساعدی)، ۲. افرا (بهرام بیضایی)، ۳. شب بخیر جناب کنت (اکبر رادی)، ۴. بازی پسر و گرگ (جواد ذوالفقاری – شادی پورمهدی)، ۵. ارکیده ها در مهتاب (کارلوس فوئنتا)، ۶. قطع دست در اسپوکن (مارتین مکدونا)

مواردی که داوطلبان باید در زمان آزمون رعایت کنند: سوابق کاری مرتبط خود را همراه داشته باشند. یکی از آثار را به صورت انفرادی آماده کنند. (تمامی امور اجرایی توسط داوطلب باید انجام شود). اثر انتخابی باید حداکثر در ۱۰ دقیقه اجرا شود. اجرا می تواند برداشتی کلی از نمایشنامه یا بخشی از آن باشد. آوردن وسایل مورد نیاز به عهده داوطلب است.

آزمون نمایش عروسکی در محل تهران: خیابان انقلاب، درب اصلی دانشگاه تهران، پردیا هنرهای زیبا دانشگاه تهران، دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی، گروه هنرهای نمایشی طبقه دوم برگزار می شود. حضور تمامی داوطلبان از ساعت ۸ صبح در محل برگزاری آزمون الزامی است.

رشته بازیگری از مجموعه امتحانی کد ۱۳۵۷

اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان برگزاری مصاحبه و سایر اطلاعات لازم برای آزمون پروژه عملی بازیگری از کدرشته امتحانی ۱۳۵۷ در روز دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸ بر روی سایت سنجش برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته در رشته بازیگری شده اند و حداقل یکی از کدرشته محل های دوره روزانه و نوبت دوم (شبانه) از کد رشته امتحانی ۱۳۵۷ را انتخاب کرده اند، منتشر خواهد شد. آزمون مذکور منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

مجموعه رشته موسیقی کد ۱۳۶۰

برنامه زمانی انجام آزمون مرحله دوم کد رشته امتحانی (۱۳۶۰ مجموعه هنرهای موسیقی) به شرح زیر است:

نوازندگی موسیقی ایرانی: روز یکشنبه ۱۳ مرداد ۹۸ برای داوطلبان مرد و روز دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸ برای داوطلبان زن

موسیقی شناسی: روز سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۸ برای داوطلبان مرد و روز چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸ برای داوطلبان زن

نوازندگی موسیقی جهانی: روز پنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۸ برای داوطلبان مرد و روز جمعه ۱۸ مرداد ۹۸ برای داوطلبان زن

آهنگسازی: آزمون تشریحی آهنگسازی برای داوطلبان مرد و زن روز سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۸. شروع آزمون تشریحی ساعت ۸ صبح است و آزمون عملی برای داوطلبان خانم بعد از آزمون تشریحی روز سه شنبه ۱۵ مرداد و آزمون عملی برای آقایان روز چهارشنبه ۱۶ مردداد برگزار می شود.

توضیح: داوطلبان لازم است در روزهای مقرر جهت تعیین نوبت آزمون ها از ساعت ۷:۳۰ صبح در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

آزمون مرحله دوم (عملی) مجموعه موسیقی (کد ۱۳۶۰) در محل دانشکده معماری دانشگاه سوره واقع در تهران خیابان انقلاب، خیابان استاد نجات الهی (ویلا)، خیابان شهید فلاحپور، پلاک ۲۹ برگزار می شود.

داوطلبانی که نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی اقدام کرده اند، لازم است برای پرینت کارت ورود به جلسه در آزمون مرحله دوم رشته مذکور از روز یکشنبه ۱۳ مرداد به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

داوطلبانی که برای هر یک از گرایش های انتخابی مورد نظر نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی اقدام کرده اند باید برای شرکت در مرحله دوم آزمون عملی نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه در مرحله مربوط در آزمون اقدام کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

داوطلبانی که در پرینت کارت شرکت در آزمون با مشکل مواجه شوند و یا اشکالی در مندرجات کارت خود مشاهده نمایند لازم است روز سه شنبه ۱۴ مرداد از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۸ برای پیگیری به باجه رفع نقص کارت به آدرس: تهران خیابان انقلاب، خیابان استاد نجات الهی (ویلا)، خیابان شهید فلاحپور، پلاک ۲۹ مراجعه کنند.

نوع و شیوه انجام آزمون مجموعه موسیقی (کد ۱۳۶۰):

آزمون سرایش و شنوایی: برای داوطلبان رشته موسیقی ایرانی:

الف: سرایش: خواندن ملودی در گام های ماژور. خواندن ملودی در گام های مینور یا مدهای ایرانی

ب: شنوایی: تشخیص فواصل ملودیک و هارمونیک

ج: ریتم خوانی (ساده و ترکیبی)

آزمون سرایش و شنوایی: ویژه داوطلبان رشته موسیقی جهانی:

الف: سرایش: خواندن ملودی در گامهای ماژور و مینور

ب: شنوایی: تک صدایی (ملودی تنال)، دو صدایی (تشخیص فواصل ملودیک و هارمونیک)

ج: ریتم خوانی (ساده و ترکیبی)

آزمون سرایش و شنوایی: ویژه داوطلبان رشته آهنگسازی

الف: سرایش: خواندن ملودی در گامهای ماژور و مینور

ب: شنوایی: تک صدایی (ملودی تنال)، دو صدایی (تشخیص فواصل هارمونیک و ملودیک)، آکوردشناسی سه صدایی

ج: پیانوی عمومی: اجرای یک قطعه از دوره کلاسیک یا رومانتیک

د: آهنگسازی و اجرای یک قطعه به فرم «روندو» توسط داوطلب

آزمون سرایش و شنوایی: ویژه داوطلبان رشته موسیقی شناسی

الف: سرایش: خواندن ریتم های ساده و ترکیبی

ب: شنوایی: تشخیص فواصل ملودیک

برگزاری آزمون تخصصی: ویژه داوطلبان رشته موسیقی ایرانی:

ساز تخصصی: (سازهای تار، سه تار، سنتور، نی، کمانچه، قانون، عود و قیچک)

الف: آشنایی با اجرای کل ردیف دستگاهی ایران (ردیف های درویش خان، وزیری، محجوبی، مختاری، کسایی، بهاری، پایور، بیگجه خانی، نی داود، حبیب سماعی، میرزا عبدالله، میرزاحسین قلی خان، ابوالحسن صبا، عبدالله دوامی، محمد کریمی، علی اکبر شهنازی، عبادی و موسی معروفی).

ب: انتخاب یک دستگاه و دو آواز توسط داوطلب.

ج: قطعه نوازی: بداهه نوازی با متر آزاد.

د: آمادگی اجرای حداقل سه قطعه بدون کلام از مجموعه معتبر ایران.

ر: جواب آواز.

برگزاری آزمون تخصصی: ویژه داوطلبان رشته موسیقی جهانی:

ساز تخصصی: (سازی از خانواده های بادی چوبی، بادی برنجی، زهی، پیانو، گیتار و هارپ)

الف: اجرای سه قطعه از چهار دوره باروک، کلاسیک، رومانتیک و معاصر. یکی از چهار دوره ها به طور کامل اجرا شود.

ب: داوطلبان غیر ساز پیانو، گیتار و هارپ موظفند رپرتوار خود را با همراهی ساز پیانو اجرا کنند.

ج: دشیفراژ: اجرای یک قطعه از روی نت با انتخاب هیئت داوران برای داوطلبان نوازندگی پیانو، هارپ و گیتار ضروری است.

د: داوطلبان ملزم به اجرای رپرتوار تعیین شده بدون استفاده از نت قطعات هستند. توجه شود اجرای از روی نت قابل قبول داوران نخواهد بود.

برگزاری آزمون تخصصی: ویژه داوطلبان رشته آهنگسازی:

آزمون کتبی: نوشتن قطعاتی در بافت های مونوفونیک، هموفونیک، پلی فونیک در فرمهای دو و سه بخشی، روندو، تم و واریاسیون و تنظیم برای ارکستر سمفونیک یا آنسامبل تعیین شده توسط ممتحنین (هیئت داوران)

برگزاری آزمون تخصصی: ویژه داوطلبان رشته موسیقی شناسی: مصاحبه علمی، ارائه مقاله، سوابق تحصیلی، درک مطلب زبان و آزمون اجرای موسیقی (آشنایی با آواز یا یکی از سازهای موسیقی ایرانی، جهانی یا محلی)جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank