پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشد          20 تیر 1391 - 10 July 2012
اعلام جزئیات مرحله نخست و مصاحبه کنکور فناوری ارشد

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر:معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه علمی کاربردی با تاکید بر اینکه از دعوت شدگان مرحله نخست کنکور فناوری ارشد این دانشگاه مصاحبه سختی به عمل می آید، جزئیات این مصاحبه را اعلام کرد.

علی صدر به بیان برخی جزئیات مصاحبه نخستین آزمون مهندسی فناوری ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی و روش مصاحبه از 790 پذیرفته شده پرداخت.

مصاحبه سختی در پیش خواهد بود

وی گفت: از داوطلبان درباره رشته انتخابی آنان و ارتباط شغل شان با رشته مورد نظر سوالاتی پرسیده خواهد شد تا ادعای آنان درباره شغل و رشته مورد علاقه شان ثابت شود. به هر حال، افرادی که پذیرفته می شوند باید در ارتباط با شغلشان قصد ادامه تحصیل داشته باشند که باید برای دانشگاه این موضوع احراز شود.

معاون دانشگاه جامع علمی کاربردی با تاکید بر اینکه متقاضیان با مصاحبه فرمالیته ای روبرو نیستند، تصریح کرد: از داوطلبان مصاحبه بسیار سختی به عمل خواهد آمد تا مطمئن شویم افراد مورد نظر دانشگاه احراز شرایط می شوند.

نحوه امتیاز دهی

صدر در پاسخ به پرسش مهر درباره نحوه امتیاز دهی به مصاحبه شوندگان، گفت: پذیرش این داوطلبان بر اساس مصاحبه، نمره اولیه در کنکور و انتخاب رشته ای که داشتند صورت می گیرد و در مصاحبه که نمره آن از 100 اعمال شده افراد را به صورت آری یا نه به سازمان سنجش اعلام می کنیم.

وی ادامه داد: پس از آن، پذیرش نهایی داوطلبان بر اساس فاکتورهای اعلام شده صورت می گیرد.

شرح حال مصاحبه کنندگان

این مقام مسئول دانشگاه علمی کاربردی درباره مصاحبه کنندگان از پذیرفته شدگانی که مصاحبه آنان از 21 تیرماه آغاز می شود، گفت: مجریان دوره ها و ناظران دانشگاه علمی کاربردی در مصاحبه با داوطلبان شرکت می کنند، این افراد مجریان دوره‌ها هستند که به اجرای آن در مرکز خود تسلط دارند و علاوه بر آن متخصصانی که باید در پروژه ها اظهار نظر کنند با داوطلبان مصاحبه خواهند کرد.

صدر خاطرنشان کرد: به هر حال دوره فناوری ارشد یک دوره پروژه محور است و امور تحقیقاتی که برای حل مشکل آن صنعت خاص مطرح است مد نظر دانشگاه علمی کاربردی خواهد بود.

اعلام ظرفیت پذیرش

به گفته صدر، در هر 16 رشته مهندسی فناوری ارشد که کنکور آن برگزار شد به طور متوسط 10 داوطلب جذب می شوند که تعدادشان به 120 تا 130 متقاضی می رسد.

پر متقاضی ترین دستگاهها

وی درباره دستگاههایی که بیشترین متقاضی این دوره علمی کاربردی هستند، گفت: وزارت نیرو بیشتر از سایر دستگاهها پر متقاضی بود ضمن اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، توابع وزارت صنایع، پارس لاستیک در مشهد و غیره نیز متقاضی بودند اما تعداد کل رشته محلهای وزارت نیرو در این آزمون بیشتر بود.

تگ ها مصاحبه کنکور فناوری ارشد

پر بازدیدترین کارشناسی ارشد

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت