پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / پزشکی          01 مهر 1392 - 23 September 2013


ثبات مدیریت ویژگی مثبت دانشگاه علوم پزشکی تهران

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: برخی نگران بودند که تغییرات مدیریتی زودهنگام مشکلاتی را برای دانشگاه ایجاد کند اما ویژگی خوب دانشگاه علوم پزشکی تهران این است که ثبات مدیریتی داشته است.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر، دکتر محمدرضا منصوری در مراسم تکریم خود و معارفه دکتر جعفریان به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود: هر نقطه ای که از نظر علمی هستیم مدیون خون شهدا هستیم. جنگ ما بیشترین شباهت را به واقعه کربلا داشت. از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی تهران این است که افراد مکتبی ، جانباز و با ارزش  و اساتیدی که در دفاع مقدس نقش موثری داشتند، در آن حضور دارند.

وی با اشاره به زمانی که مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران را برعهده گرفت، افزود: در آن موقعیت درک کردم که مقطعی است که باید کاری کنیم که مشکلات دانشگاه حل شود و پس از آن مسئله انتزاع بوجود آمد که آن هم باعث تنش شد و وقت ما را گرفت. خوشبختانه شورا حکم داد و به هر جهت بود تنش ها به پایان رسید.

منصوری افزود: برخی نگران بودند که تغییرات مدیریتی زودهنگام مشکلاتی را برای دانشگاه ایجاد کند اما ویژگی خوب دانشگاه علوم پزشکی تهران این است که ثبات مدیریتی داشته است. من در زمان ایجاد دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 68 معاون دکتر باستان حق بودم و شاهد بودم که ایشان چه مصیبتی کشید. پس از آن هم دکتر ظفرقندی به مدت 8 سال و دکتر لاریجانی هم به مدت 8 سال مسئولیت ها را برعهده داشتند و من ادامه کار خودم را ادامه فعالیت دکتر لاریجانی می دانم.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی تهران خاطرنشان کرد: من از همان زمان که این مسئولیت را برعهده گرفتم به دکتر طریقت گفتم که تنها سرپرست خواهم بود و اسم من را به شورای عالی انقلاب فرهنگی نفرستد و خودم ایده ام این بود که مدت کوتاهی در این مقطع باشم و انشاالله دکتر جعفریان 8 سال مدیریت کند.


تگ ها ویژگی مثبت دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی نکات مثبت دانشگاه علوم پزشکی

پر بازدیدترین پزشکی

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت