پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / پزشکی          17 دی 1399 - 06 January 2021


دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شیوه امتحانات مجازی برای امتحانات پایان ترم نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را ابلاغ کرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، شیوه آزمون های برخط برای آزمون های پایان ترم نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به گروه های آموزشی، اساتید و دانشجویان ابلاغ شد. 

بر اساس این شیوه نامه هر سؤال در یک صفحه نمایش داده خواهد شد.

در این شیوه نامه تاکید شده است به دلیل متفاوت بودن تاکسونومی بعضی سئوالات و برای جلوگیری از تضییع حقوق دانشجویانی که نیاز به بازبینی سئوالات سخت تر و یا نیازمند به تفکر بیشتر دارد، امکان بازگشت به سئوالات قبل، برای حداکثر ۱۰ درصد سئوالات به انتخاب دانشجو فراهم شود و این موضوع، مؤکدا  قبل از برگزاری آزمون به دانشجویان اطلاع داده شود.

لازم است سئوالاتی که دانشجو قصد بازگشت به آن را در محدوده مجاز (حداکثر ۱۰ درصد) دارد، حتما در سامانه با زدن تیک مشخص کند و این موضوع از طریق پیامک توسط اداره خدمات ماشینی به اطلاع دانشجویان برسد.

دانشجویان حداکثر تا ۱۰ دقیقه بعد از شروع آزمون، مجاز به شرکت در آزمون هستند.

به هر سئوال زمان جداگانه اختصاص داده نمی شود و زمان کلی آزمون نیز بر اساس هر سئوال با پیشنهاد استاد درس و تایید کمیته اجرایی دانشکده تعیین می شود. با این حال، زمان برای هر سئوال چهار گزینه ای، حداقل ۴۵ ثانیه است.

لازم است مواردی که دانشجو در فرصت پایانی آزمون، نسبت به وارد کردن پاسخ سئوالات در سامانه اقدام می کند و یا بر روی یک سئوال توقف بیش ازحد دارد، توسط اداره آزمون ها رصد و استخراج شود و به دانشجویان خاطی نیز اطلاع رسانی شود که پس از بررسی، در صورت تشخیص و صلاحدید مراجع ذیربط، ضمن ابطال آزمون مربوطه، دانشجو موظف به شرکت مجدد در آزمون است.

در این شیوه نامه یادآور شده است، نسبت به اجرای مصوبه قبلی مبنی بر تحویل سئوالات توسط استاد/ مسئول درس به مرکز آزمون دانشکده/ دانشگاه در موعد مقرر و یا تایید سئوالات در بازه زمانی معین تأکید به عمل آمد. مسئولیت نظارت بر عملکرد اساتید در این زمینه مستقیما  به عهده معاونین آموزشی دانشکده ها است.

مقرر شده است اسامی اساتید/ مسئولین درس که در این زمینه کوتاهی داشته اند توسط مسئول نظارت بر آزمون های متمرکز و منطقه ای به معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ارسال شود تا طبق ضوابط با آنان برخورد لازم صورت گیرد.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین پزشکی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی