پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نور          07 تیر 1391 - 27 June 2012
دانشجویان پیام نور زمان انتخاب واحد می توانند برخی دروس را به صورت مجازی یا حضوری انتخاب کنند

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر:در پی اعتراض برخی دانشجویان کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در خصوص اعتراض به تقسیم بندی بدون اطلاع آنان برای شرکت در دوره های مجازی یا خودخوان، معاون آموزشی این دانشگاه پاسخهایی ارائه داد.

عبدالله معتمدی در پاسخ به اعتراضات دانشجویانی که بدون اطلاع آنها مسئولان برخی واحدها به جای دوره های حضوری آنان را مجبور به شرکت در دوره های مجازی کرده اند و نسبت به عدم دریافت نمره کلاسی خود نگران هستند، اظهار داشت: من در مورد این موضوع خبر ندارم اما کلیت حضور در دوره های مجازی یا حضوری به این شکل است که دانشجویان زمان انتخاب واحد می توانند برخی دروس را به صورت مجازی یا حضوری انتخاب کنند و در واقع انتخاب با دانشجو است.

وی ادامه داد: دانشجو به هر دلیلی که نمی تواند در کلاسهای حضوری شرکت داشته باشد می تواند کلاسهای آنلاین و الکترونیکی را انتخاب کند. هر دو گروه از دانشجویانی که در کلاسهای حضوری یا آنلاین شرکت می کنند ضمن تعامل با استاد نمره کلاسی را هم دریافت می کنند.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور در ادامه ضمن یادآوری این موضوع که برای برخی درسها که امکانش بود در پیام نور تولید محتوا صورت گرفته است، تاکید کرد که برای برخی درسها هم امکان تولید متحوای الکترونیکی نبود و به شکل معمولی ارائه شد.

معتمدی درباره این موضوع که در برخی واحدهای پیام نور، دانشجویان پس از شرکت در دوره های حضوری مجبور به شرکت در دوره های مجازی شده و پس از اطلاع یافتن از فعال نبودن آموزش مجازی به آنان اعلام شده که باید دروس را به صورت خودخوان مطالعه کنند، تاکید کرد: در این زمینه اطلاعاتم کلی است و اگر این موارد دیده می شود باید به پیام نور مرکز گزارش داده شود تا به صورت موردی بررسی کنیم.

این مقام مسئول در دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: به طور کلی نباید اینطور باشد و شرکت در دوره های مجازی همانند کلاسهای حضوری تاریخ و زمان برگزاری دارد. ممکن است دانشجویی زمانی برای شرکت در این دوره ها اقدام کرده که مدت برگزاری این کلاس به اتمام رسیده باشد.

تگ ها دانشجویان پیام نور انتخاب واحد

پر بازدیدترین دانشگاه پیام نور

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت