پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          13 امرداد 1390 - 04 August 2011

دانشگاه سیستان و بلوچستان 250 دانشجوی دکترا پذیرش می کند

رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: در مهرماه امسال 250 دانشجوی دکتری در این دانشگاه پذیرش می شود و تعداد رشته و گرایش‌های این مقطع نیز به 26 رشته و گرایش افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد اکبری در جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران، اظهار داشت: یکی از مصوبات امسال شورای عالی فرهنگی افزایش پذیرش دانشجوی دکتری به دوبرابر بود که ما توانستیم آن را به دو و نیم برابر افزایش دهیم.

وی افزود: پردیس شماره دو بین المللی دانشگاه سیستان و بلوچستان در زاهدان در شرف تاسیس است که در تلاشیم از مهر ماه 90، 1800 دانشجوی ارشد در رشته های مورد نیاز منطقه را پذیرش کنیم.

رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان بیان داشت: پردیس غیرانتفاعی دانشگاه سیستان و بلوچستان در چابهار نیز در مهرماه امسال، 750 دانشجوی کارشناسی ارشد در 19 رشته تحصیلی مورد نیاز منطقه و کشور پذیرش می‌ کند.

وی گفت: با توجه به اینکه در این دانشگاه چهار پژوهشکده و سه مرکز پژوهشی مشغول فعالیت‌های تحقیقاتی هستند با تاسیس پژوهشگاه در این دانشگاه موافقت شده است.

وی افزود: افزایش فضای اداری، آموزشی، فرهنگی، ورزشی، رفاهی و خوابگاهی یکی از اقدامات مهمی است که با همکاری وزارتخانه‌ و مسئولان استان و دانشگاه سیستان و بلوچستان اجرایی و پیشرفت خوبی داشته به گونه ‌ای که در حال حاضر فضای این دانشگاه حدود 65 هزار متر مربع است.

اکبری اظهار داشت: 50 هزار مترمربع فضای جدید در حال ساخت است که در هفته دولت نیز  60 هزار مترمربع فضای جدید کلنگ‌ زنی خواهد شد.

وی گفت: از جمله فضاهایی که در هفته دولت کلنگ ‌زنی می‌ شود، مسجد امام حسین (ع)، پژوهشکده نانو فناوری، دانشکده الهیات و معارف، دانشکده تربیت‌ بدنی، مجتمع فرهنگی و هنری، دانشکده‌ کارآفرینی و .... است.

وی از افتتاح و بهره‌ برداری تالار ملاصدرا در هفته دولت خبر داد که یکی از پیشرفته‌ ترین و مجهزترین تالارهاست و با افتتاح آن دانشگاه سیستان و بلوچستان از نظر داشتن فضاهای فرهنگی با اختلاف زیاد در راس دانشگاه‌های کشور قرار می گیرد.

وی افزود: در بعد IT نیز دانشگاه سیستان و بلوچستان پیشرفت چشمگیری داشته است.

تگ ها دانشگاه سیستان و بلوچستان دانشجوی دکترا پذیرش می کند

پر بازدیدترین دکتری

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت