پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          19 شهریور 1391 - 09 September 2012

تقلیل تعداد دروس امتحانی جامع دکترا در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی


مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از تقلیل تعداد دروس امتحان جامع دکترا در واحدهای دانشگاه آزاد خبر داد.
علی اصغر جعفری در گفتگویی، از تدوین آیین نامه شورای پذیرش دانشجویان ایرانی متقاضی انتقال از خارج کشور به دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

وی افزود: کمیته و شورای پذیرش برای بررسی پرونده های دانشجویان ایرانی متقاضی انتقال از خارج کشور به دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شده است.

جعفری از تقلیل تعداد دروس امتحان جامع از 5 به 3 در دوره های دکترا خبر داد و گفت: نمره زبان خارجی مناسب از سال آینده از شرایط ورود به دوره دکترا بوده و نوع زبان خارجی بستگی به رشته تحصیلی دارد.

افتخار به دانشگاه آزاد در برهه کنونی

سید هادی حسینی، نماینده مردم قائم شهر و سوادکوه در مجلس گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در مقطعی از تاریخ انقلاب ظهور کرد که جوانان جویای علم فوج فوج پشت درب های بسته دانشگاهها متوقف می شدند و بسیاری از فرصت های علمی کشور به علت محدودیت های پذیرش دانشگاه از دست رفته بود و دانشگاه آزاد اسلامی این درب ها را به روی جوانان گشود.

وی افزود : گسترش این فضا و امکانات در شهرستانها و شهر های بزرگ و کوچگ سبب شد محدودیت های اقتصادی و فرهنگی برای تحصیل افراد کم بضاعت و زنان و دخترانی که امکان دوری از خانواده برای آنان وجود نداشت برداشته شود و امروز به دانشگاه آزاد اسلامی می توان افتخار کرد.

حسینی تاکید کرد: نکته مهم و اساسی این است که دانشگاه آزاد اسلامی به این جایگاه بلند و رفیع رسید که بتواند تولید علم و عالم داشته باشد و در سایه این علم و عالم مشکل جامعه مرتفع شود و هرشهر و روستا با بهره گیری از این علم و دانش مشکل معاش خود را حل کند.

پیشتازی دانشگاه آزاد در ارزیابی دروس معارف


حجت الاسلام امراللهی، قائم مقام معاونت امور اساتید و مبلغان قم از تلاش گسترده معاونان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در جهت تحقق برنامه های آموزشی در حوزه معارف اسلامی تقدیر کرد.

وی گفت: 70 هزار واحد درسی در 250 دانشگاه کشور در زمینه معارف اسلامی ارائه می شود و پنج هزار استاد برای تدریس معارف اسلامی در دانشگاهها مجوز تدریس دریافت کردند.

امراللهی تاکید کرد: از مجموع دروسی که دانشجویان در دوره کارشناسی باید طی کنند 14 واحد درسی در حوزه معارف اسلامی است که در این مجموعه درس تاریخ تمدن اسلام و ایران نیز اضافه شده است.

دانشگاه آزاد اسلامی ساری آماده برای توسعه

حسین بلندی، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: این دانشگاه در زمینه امکانات و تجهیزات رشد بسیار خوبی داشته است.

وی افزود: اگر در کنار توسعه امکانات، هرم هیئت علمی در داتشگاه مورد توجه قرار گیرد می توان به یک واحد نمونه تبدیل شود.

بلندی با اشاره به برگزاری همایش معاونان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد ساری گفت: یکی از اهداف برگزاری این همایش ها در استانها آشنایی با قابلیتها و ظرفیت های موجود در هر استان و برنامه ریزی بر اساس این ظرفیت ها است.

تگ ها دروس امتحانی دکترا دانشگاه آزاد اسلامی
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت