پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          21 تیر 1399 - 11 July 2020


رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به اجرای تمهیدات بهداشتی برای کنکور دکتری وزارت بهداشت گفت: به داوطلبان مبتلا به کرونا توصیه می کنیم که در آزمون شرکت نکنند.

پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر سید سعید هاشمی نظری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در آزمون های جدید که در دوران کرونا قرار است برگزار شود برخلاف آزمون های گذشته، تمهیدات بهداشتی بسیار گسترده ای دیده شده است. فاصله گذاری صندلی ها نسبت به گذشته بیشتر شده است و مراکز بیشتری برای آزمون اختصاص یافته است.

وی گفت: در استان های سفید و زرد فاصله گذاری مناسب رعایت می شود و در استان هایی که در وضعیت قرمز به سر می برند نیز فاصله گذاری از آنچه معمول است بیشتر رعایت خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار داشت: هم قبل از آزمون و هم در فواصل میان آزمون ها در نوبت های صبح و عصر کلیه حوزه های آزمون ها به صورت استاندارد ضدعفونی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: همه شرکت کنندگان ملزم به استفاده از ماسک هستند و ورود بدون ماسک نخواهیم داشت. فضای آزمون هم به لحاظ تهویه هوا توصیه لازم به مراکز برگزاری آزمون شده است.

هاشمی نظری اضافه کرد: داوطلبانی که مبتلا به کرونا هستند و بستری در بیمارستان هستند نمی توانند در آزمون دکتری شرکت کنند. چرا که شرایط جسمانی شان به آنها اجازه نمی دهد که در آزمون شرکت کنند.

وی یادآور شد: سایر داوطلبان آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت که مبتلا به کرونا هستند و در قرنطینه خانگی بسر می برند به آنها توصیه می کنیم که در آزمون شرکت نکنند. کمااینکه احتمال انتقال از این افراد وجود دارد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار داشت: افرادی که در بیمارستان بستری می شوند امکان شرکت در آزمون ها را ندارند کما اینکه در سال های گذشته نیز اگر فردی بیمار می شد از وی آزمون به عمل نمی آمد. سلامت داوطلب از آزمون مهم تر است.

وی گفت: اجرای پروتکل های بهداشتی در شرایط حال حاضر بسیار مهم تر است. به تمامی داوطلبان توصیه می کنیم که هیچ وسیله اضافه ای همراه خود نداشته باشند چون امکان انتقال وجود دارد.

هاشمی نظری افزود: برگه های آزمون هم روی زمین گذاشته نمی شود و پوششی برای این منظور در نظر گرفته شده که برگه ها با زمین تماس پیدا نکند. در حوزه ها نیز وسایل ضدعفونی کننده وجود دارد که داوطلب می تواند استفاده کند.

وی خاطرنشان کرد: فرم های خود ارزیابی سلامت برای کارکنان و عوامل اجرایی الزامی است اما برای داوطلبان این الزام وجود ندارد. کارکنان تمام مدت در محل آزمون حضور دارند ولی داوطلبان مدت زمان کمتری در حوزه حضور دارند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: تعداد محل آزمون ها نسبت به قبل بسیار گسترده شده است و حتی برخی از حوزه ها برای اولین بار در آزمون دکتری از آن استفاده می شود.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین دکتری

خبرنامه - شبکه های اجتماعی