پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          31 خرداد 1391 - 20 June 2012
بزرگترین استادیوم علمی در دانشگاه بوعلی سینای همدان ساخته می شود

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر:معاون اداری مالی وزارت علوم از احداث بزرگترین استادیوم علمی در دانشگاه بوعلی سینا همدان خبر داد و گفت: این استادیوم با بودجه 40 میلیارد تومانی ساخته می شود.

علی اکبر متکان از توسعه دانشگاه همدان در حد 10 دانشگاه برتر کشور خبر داد و به برخی توسعه های این دانشگاه اشاره کرد.

وی با بیان اینکه توسعه دانشگاه بوعلی سینا همدان نماد دولت دهم است، اضافه کرد: شاخصهای توسعه دانشگاه بوعلی سینا همدان نشان می دهد این دانشگاه در حال پیش افتادن از دانشگاه تهران است، در صورتیکه شاخصهای پژوهشی دانشگاه بوعلی سینا همدان به دانشگاه تهران برسد، باید گفت این دانشگاه جای بعضی دانشگاههای تهرانی را در رده بندی 10 دانشگاه برتر کشور می گیرد.

متکان در ادامه اعلام کرد که دو دانشکده دانشگاه بوعلی سینا همدان از جمله نهاوند و سید جمال الدین اسدآبادی تبدیل به دانشگاه شده که دانشگاه نهاوند تنها دانشجویان دختر را پذیرش می کند.

به گفته این مقام مسئول وزارت علوم، دانشگاه بوعلی سینا همدان با 85 رشته ده رشته بیشتر از دانشگاه شهید بهشتی دارد و توسعه فضای فیزیکی این دانشگاه در کشور درجه اول است و محوطه سازی این دانشگاه در حد دانشگاههای معتبر بین المللی است.

وی با اشاره به ساخت استادیوم علمی با 35 هزار متر مربع و 40 میلیارد تومان هزینه، اظهار داشت: این استادیوم علمی تنها استادیوم علمی کشور است که برگزاری تمام سمینارها و همایش بین المللی دانشگاهها حتی همایشهای در سطح بین الملل و دنیا را بر عهده می گیرد.

متکان خاطرنشان کرد که این استادیوم هم اکنون در دست مناقصه است و متصدی آن وزارت علوم بود که از نظر اجرایی به دانشگاه بوعلی تفویض شد و بودجه ای هم در سال جاری برای آن اختصاص یافت.

به گفته این مقام مسئول وزارت علوم، توسعه دانشگاههایی مثل بوعلی سینا همدان، سمنان، شاهرود، کاشان و لرستان با دانشگاههای درجه یک کشور برابری می کند که نوید خروج تمرکز از تهران را می دهد. در تمام دنیا نیز دانشگاههای درجه یک انگلیس، آمریکا، استرالیا و کانادا در پایتخت تمرکز ندارد و در کل کشور پراکنده است.
تگ ها استادیوم علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت