پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          10 مهر 1393 - 02 October 2014


نامه رییس جهاد دانشگاهی به رهبری


جهاددانشگاهی بعنوان یک نهاد انقلاب اسلامی دانش‌ بنیان قریب یک دهه است که بخشی از بررسی‌ها و مطالعات خود را بر نظام ملی نوآوری کشور متمرکز کرده و در حوزه یاد شده دارای تجارب و دستاورد‌های مطالعاتی و کارشناسی مناسبی است، از این رو آمادگی خود را برای ارائه دستاورد‌های علمی و عملی در راستای کمک به بازآرایی مناسب نظام مذکور اعلام می‌دارد.

 رییس جهاد دانشگاهی طی نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن قدردانی از معظم له به دلیل ابلاغ سیاستهای کلی علم و فناوری ،آمادگی این نهاد را برای اجرای این سیاست‌ها اعلام کرد.

به گزارش ایسنا دکتر سید حمیدرضا طیبی در این نامه ضمن اعلام آمادگی کامل برای اصلاح نظام ملی نوآوری ، خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی دانش بنیان قریب به یک دهه است که مطالعاتش را بر موضوع نظام ملی نوآوری کشور متمرکز کرده و در حوزه یاد شده دارای تجارب و دستاوردهای کارشناسی مناسبی بوده و آماده ارایه دستاوردهای علمی و عملی خود در راستای بازآرایی نظام مذکور است.

متن کامل نامه رییس جهاددانشگاهی بدین شرح است

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی

حضرت آیت‌ا… العظمی‌ خامنه‌ای‌(مد‌ظله‌العالی)

سلامٌ علیکم؛

احتراماً، با ابراز شادمانی و شکر‌گزاری به درگاه خداوند متعال بابت حصول سلامتی حضرتعالی، بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی جهاددانشگاهی را بابت ابلاغ سیاست‌های کلی علم و فناوری اعلان می‌دارد.

معظم‌له همواره اهمیت توسعه علمی و فناورانه در افزایش اقتدار و ثروت در کشور را به صورت پیوسته گوشزد فرموده‌اید. همگان واقفیم که علیرغم پیشرفت‌های علمی کشور، در حوزه تولید فناوری و بویژه تجاری‌سازی آن که نیاز کنونی برای ایجاد اشتغال عزتمندانه برای جوانان و شکوفایی اقتصادی است در حد انتظار عمل نکرده‌ایم. نظام ملی نوآوری ایران که باید مسئولیت تولید علم و تبدیل آن به قدرت و ثروت را در کشور به عهده داشته باشد، نیازمند مهندسی مجدد جهت تبیین و تفکیک دقیق شرح وظایف عناصر این نظام و تکمیل سایر عناصر مورد نیاز به منظور حرکت روان و متصل کلیه عناصر برای تولید علم، فناوری و کاربرد آن در صنعت و جامعه ملی و بین‌المللی است. انشاءا… با اصلاح نظام ملی نوآوری، برنامه‌ریزی، مدیریت و تلاش جهادی همه نهاد‌های ذیربط شاهد تحقق اهداف عالی نظام در افق ۱۴۰۴ باشیم. جهاددانشگاهی بعنوان یک نهاد انقلاب اسلامی دانش‌ بنیان قریب یک دهه است که بخشی از بررسی‌ها و مطالعات خود را بر نظام ملی نوآوری کشور متمرکز کرده و در حوزه یاد شده دارای تجارب و دستاورد‌های مطالعاتی و کارشناسی مناسبی است، از این رو آمادگی خود را برای ارائه دستاورد‌های علمی و عملی در راستای کمک به بازآرایی مناسب نظام مذکور اعلام می‌دارد.

و‌السلام‌ علیکم و رحمة‌ا… و برکاته

حمید‌رضا طیبی

رئیس جهاددانشگاهیتگ ها نامه رییس جهاد دانشگاهی به رهبری رهبری جهاد دانشگاهی نامه به رهبری

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی