پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          29 مهر 1393 - 21 October 2014


گلایه دانشجویان دانشگاه سمنان از کمبود امکانات در یک دانشکده


دانشجویان دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه سمنان با انتقاد از وضعیت نامطلوب این دانشکده خواستار رسیدگی مسئولان دانشگاه سمنان شدند.
تعدادی از دانشجویان دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه سمنان در تماس با خبرگزاری مهر از وضعیت نامطلوب این دانشکده و عدم پاسخگویی مسئولان انتقاد کرده و خواستار رسیدگی به وضعیت دانشجویان این دانشکده شدند.

یکی از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه سمنان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: دانشکده روانشناسی در منطقه ای جدا از دانشگاه سمنان، در مدیشهر واقع شده است و برای هر موضوعی دانشجویان را به دانشگاه سمنان ارجاع می دهند که دانشجوباید کلی هزینه ایاب و ذهاب پرداخت کند درحالی که مشکل وی در دانشکده قابل حل است .

وی ادامه داد تنها فردی که در دانشکده پاسخگو است مسئول حراست دانشکده است که وی نیز برای هر مساله ای عنوان می کند که باید برای دریافت پاسخ به دانشگاه سمنان مراجعه کنید .

این دانشجوی دانشگاه سمنان افزود دانشکده در مسیر بدی قرار گرفته ولی با توجه به این مساله که بیشتر درآمد مردم منطقه مهدیشهر سمنان از دانشجویان تامین می شود آنها اجازه نمی دهند که این دانشکده به پردیس دانشگاه سمنان منتقل شود.

وی یادآورشد: در این دانشکده برای غذاها قاعده قانونی تعریف نشده است و غذاها با بدترین نوع کنسروها و گوشت ها  و پخت بد سرو می شود.

دانشجوی دانشکده روانشناسی دانشگاه سمنان افزود وضعیت محیطی سلف غذاخوری دانشکده بسیار کوچک است و گاهی دانشجویان مجبورند ایستاده غذای خود را بخورند. 

وی افزود دانشگاه سمنان برای دانشجویان دانشکده روانشناسی مهدیشهر 2 خوابگاه در نظر گرفته است که خوابگاه پسرانه به نام ولیعصر در بدترین وضعیت قرار گرفته و هیچ امکانات در خور دانشجویان روزانه وجود ندارد و همه دانشجویان ناراضی هستند و نکته قابل توجه اینکه بعضی از دانشجویان ورودی جدید انصراف از تحصیل می دهند. خوابگاه دخترانه یاس هم امکانات قابل توجهی ندارد و بیشتر دانشجویان با دیدن این وضعیت در سطح شهر خانه اجاره می کنند که این مسئه می تواند مشکل جدی از لحاظ امنیتی برایشان به وجود دارد که دانشگاه هم هیچ نظارتی براین خانه ها ندارد، این موارد برای پسران نیز وجود دارد.

وی ادامه داد برخی از دانشجویان با مشاهده وضعیت نا مطلوب خوابگاه ها، اقدام به اجاره خانه کردند و دانشگاه پولی را که برای خوابگاه ازاین دانشجویان دریافت کرده را پس نمی دهد.

این دانشجو افزود در زمینه آموزشی نیز اساتید زیاد در دانشکده حضور ندارند و در این زمینه دانشجویان با مشکلات عدیده ای روبه رو می شوند به خصوص دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ، همچنین روزهای پنج شنبه هم در این دانشکده کلاس تشکیل می شود و دانشجویان باید ناهار را به صورت آزاد خریداری کنند.
تگ ها اخبار دانشگاه دانشگاهی خوابگاه دانشجویی

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی