پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          05 امرداد 1401 - 27 July 2022


رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: مدرسه حکمرانی در دانشگاه علامه طباطبایی در حال شکل گیری است و با راه‌اندازی این مدرسه، دانشگاه می‌تواند در ارتباط با حاکمیت و آینده نظام نقش‌آفرین باشد.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، عبدالله معتمدی در مراسم راه اندازی میز دانشگاه-دولت در دانشگاه علامه طباطبایی به اهمیت این میز اشاره کرد و گفت: رابطه بین دانشگاه و دولت همیشه مطرح بوده است و دانشگاه انتظار دارد رابطه نزدیک تری با دولت برقرار کند چرا که این رابطه هم به دانشگاه و هم به دولت برای پیشبرد امور کمک می کند. دولت می تواند از پتانسیل و ظرفیت دانشگاه برای حل مسائل استفاده کند و دانشگاه نیز برای انجام کارهای مختلف در حوزه های ماموریتی خود به حمایت دولت نیاز دارد.

وی ادامه داد: دانشگاه علامه طباطبایی تجربه هایی به شکل نهادینه و منظم داشته است که می تواند از آنها در کمک به دولت استفاده کند. امیدواریم بر اساس این تجربه ها، شرایطی فراهم شود که امکان ارتباط متقابل دانشگاه و دولت به شکل معنادار تری افزایش پیدا کند.

معتمدی تاکید کرد: ظرفیت دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان دانشگاه تخصصی علوم انسانی، ظرفیت جدی، تخصصی و فوق العاده ای است. در دانشکده‌ها و رشته‌های مختلف ما سرمایه های ملی وجود دارند که بعضی از این سرمایه ها تجربه کار اجرایی و بعضی ها هم دانش و تخصص دارند که می توانند به دولت کمک کنند و استفاده نکردن از این ظرفیت، شایسته نیست.

وی تاکید کرد: دولت دارد به سمتی حرکت می کند تا از ظرفیت علمی و اجرایی دانشگاه استفاده کند و این مسئله بسیار امید آفرین است. امیدواریم در سال تحصیلی جدید که شاهد باز شدن دانشگاه ها هستیم، شاهد نزدیکی دانشگاه و دولت نیز باشیم.

وی از انتخاب دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان یکی از ۱۰ دانشگاه، برای راه اندازی میز دانشگاه دولت ابراز خرسندی کرد و بیان کرد: ما به دنبال انجام کارهای جدی و معنادار با عمق و محتوای بیشتر هستیم به همین دلیل از دکتر ابوالقاسم فاتحی دهاقانی درخواست کردیم مسئولیت این میز را در دانشگاه بپذیرد و رابطه دانشگاه با دولت را برقرار کند تا با این کار هم ما بتوانیم شاهد حضور مسئولان دولتی در دانشگاه باشیم و هم آنها به حرف های دانشگاهیان توجه کنند.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با اعلام اینکه مدرسه حکمرانی نیز در دانشگاه علامه طباطبایی در حال شکل گیری است، ادامه داد: موضوع حکمرانی فراتر از دولت است و با شکل‌گیری مدرسه حکمرانی، دانشگاه می تواند در ارتباط با حاکمیت و آینده نظام نقش‌آفرین باشد.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی