پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همکاری با دانشگاه خارجیارسال شده در   11 اسفند 1390 - 01 March 2012


ایجاد دوره مشترک دکتری بالینی مغز و اعصاب با آلمان


معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برگزاری دوره مشترک دکتری تخصصی بالینی مغز و اعصاب ایران و آلمان خبر داد و گفت: دراین دوره اقدام به پذیرش دانشجو در 10 رشته مرتبط خواهد شد که بخشی از این دوره آموزشی در ایران و بخش دیگر در آلمان ارائه می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر سیدحسن امامی رضوی در نشست خبری امروز چهارشنبه با اشاره به امضای تفاهم نامه 3 جانبه برای راه اندازی مرکزی برای ارائه خدمات به بیماران مغزی و عصبی در ایران افزود: این تفاهم نامه 3 جانبه میان مرکز تحقیقات ضایعاتی نخاعی دانشگاه علوم پزشکی تهران، پژوهشکده بین المللی هانوفر و موسسه عام المنفعه متوسلین به امام رضا به امضا رسید.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از عملیاتی شدن مفاد این تفاهم نامه خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر ساختمان مرکزی ارائه خدمات به بیماران مغز و اعصاب در حال احداث است و در سال آینده به بهره برداری می رسد.
وی ارائه خدمات درمانی برای بیماران دارای ضایعات مغزی و عصبی را از ماموریت های این مرکز دانست و گفت: این مرکز به صورت چند تخصصی خدمات مورد نیاز را ارائه می دهد.
امامی رضوی یکی از مفاد این تفاهم نامه را تربیت نیروی انسانی ذکر کرد و یادآور شد: در این راستا تفاهم نامه ای در زمینه آموزش نیروی انسانی مورد نیاز در این مرکز به امضا رسید. بر این اساس قرار است تا 60 نفر و هر فرد طی دوره 3 ساله برای آموزش در دوره های مورد نیاز پذیرش می شوند.
معاون درمان وزارت بهداشت، با بیان اینکه بخشی از این آموزشها در داخل و بخش دیگر در آلمان خواهد بود، خاطر نشان کرد: در هر سال 20 دانشجو به صورت بورسیه برای دوره مشترک دکترای تخصصی بالینی علوم مغز و اعصاب پذیرش می شوند و در نهایت مدرک مشترک دانشگاه علوم پزشکی تهران و پژوهشکده بین المللی مغز و اعصاب هانوفر اعطا می شود.
وی با تاکید بر اینکه این دوره آموزشی به صورت دکترای تخصصی بر اساس پژوهش (PhD By Reserch) خواهد بود، اضافه کرد: این دوره در 10 رشته جراحی مغز و اعصاب، داخلی مغز و اعصاب، بیهوشی، روانپزشکی، انکولوژی، پاتولوژی، رادیولوژی، چشم پزشکی، طب فیزیکی و توانبخشی و گوش و حلق و بینی برگزار می شود.
امامی رضوی مهلت ثبت نام در این دوره را تا 12 فروردین ماه ذکر کرد و ادامه داد: در این دوره پذیرفته شدگان از میان متخصصان این 10 رشته انتخاب می شوند و حداکثر سن آنها نباید بیشتر از 40 سال باشد.


تگ ها دوره مشترک دکتری بالینی مغز اعصاب آلمان

پر بازدیدترین همکاری با دانشگاه خارجی

موسسه پژوهش MBA
موسسه پژوهش مدیریت
اخبار روزنامه ها

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت