راه‌اندازی رشته‌های ورزشی در مراکز دانشگاهی قزوین

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   02 بهمن 1391-21 January 2013بازدید 874راه‌اندازی رشته‌های ورزشی در مراکز دانشگاهی قزویننماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: از بهمن ماه سال جاری دانشگاه علمی و کاربردی از متقاضیان رشته‌های ورزشی در قزوین دانشجو می‌پذیرد.
پرتال دانشگاهی به نقل از  داوود محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: افراد علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های ورزشی می‌توانند در دانشگاه علمی و کاربردی مدارک عالیه را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه از وزیر ورزش و جوانان دستورات لازم برای راه‌اندازی رشته‌های ورزشی در دانشگاه جامع علمی و کاربردی اخذ شده، ابراز داشت: از بهمن ماه سال جاری رشته‌های ورزشی تخصصی در استان قزوین راه‌اندازی می‌شود که در ابتدا با بیش از دو رشته در این دانشگاه شروع می‌شود.

نایب‌ رئیس نخست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای حل مشکلات استان قزوین تاکنون 137 ملاقات با مسئولان کشوری از جمله رئیس‌جمهور، وزرا و معاونان آنان و همچنین 11 تذکر به وزرا در مجلس شورای اسلامی داشته‌ام.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: تاکنون دستورات لازم از وزیر مربوط برای برطرف کردن مشکلات کشاورزی از جمله تقویت بودجه کشاورزی، پرداخت تسهیلات برای تأمین کود کشاورزان، تصویب بودجه آبیاری تحت فشار، بیمه کشاورزان و احداث استخرهای ذخیره آب اخذ شده است.

محمدی با بیان اینکه برای توسعه مجموعه امامزاده حسین (ع) و احداث باغ موزه دفاع مقدس از رحیمی معاون نخست رئیس جمهور دستورات لازم اخذ شده، متذکر شد: از بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور دستورات لازم برای تکمیل پروژه‌ها و مصلاها را دریافت کرده‌ام.

نایب‌ رئیس نخست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باشگاه صنعت و شهرداری باید در استان قزوین ایجاد شود، خاطر نشان کرد: بیش از 3 هزار واحد صنعتی در این استان وجود دارند که هیئت‌ها و تیم‌های ورزشی این واحدها برای اجرای ورزش با مشکلاتی مواجه بودند که برای برطرف کردن این مشکلات، تأسیس باشگاه صنعت در این استان ضرورت دارد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با همکاری اقدامات مؤثر مسئولان استانی از جمله مدیرکل ورزش و جوانان و استانداری توانستیم باشگاه شهرداری را در قزوین فعال کنیم، ابراز داشت: تاکنون برای راه‌اندازی باشگاه صنعت نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه تقویت بودجه هیئت‌های ورزشی و اجرای مصوبات سفرهای دوم و سوم رئیس جمهور به استان قزوین از جمله احداث 10 سالن ورزشی را پی‌گیری می‌کند، عنوان کرد: دستورات لازم از مسئولان مربوطه برای توسعه ورزش روستایی اخذ شده است تا در آینده شاهد رشد ورزش در روستاها باشیم.

نایب‌ رئیس نخست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین برای خاموش کردن آتش در ساختمان‌های بلند مرتبه به دلیل نداشتن دستگاه‌ آتش‌نشانی بلند مرتبه دچار مشکلاتی بود، ابراز داشت: برای برطرف کردن این مشکل از وزیر نفت دستورات لازم برای خرید دستگاه آتش‌نشانی 153 و نیم متری را اخذ کردم.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح‌هایی در مجلس شورای اسلامی ارایه شده که به عنوان قانون در این مجلس تصویب شده و در آینده در رفع مشکلات مردم مفید خواهد بود، ابراز داشت: طرح رفع مشکلات بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی را در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کردیم که این طرح کشوری و ملی در دستور کار این مجلس قرار گرفت.

این مسئول اضافه کرد: طرح ساماندهی شرایط ارز، طرح حمایت از تولید ملی، طرح تمدید خدمات مدیریت کشوری از دیگر طرح‌های ارایه شده به مجلس شورای اسلامی بود و همچنین طرح اصلاح قانون برنامه پنجم توسعه که در گذشته شورای سیاست پول و اعتبار بر عهده بانک مرکزی بود به عهده وزیر اقتصاد و دارایی گذاشته شد.

نایب‌ رئیس نخست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به عنوان نایب‌ رئیس نخست کمیسیون اصل 90 قانون اساسی انتخاب شده‌ام، ابراز داشت: نمایندگان مجلس به اینجانب به عنوان ناظر مرکزی و کشوری بر انتخابات شورای اسلامی شهری و روستایی رأی دادند که 213 از آنان در مجلس بود و بنده با کسب 168 رأی به این سمت انتخاب شده‌ام.

محمدی با اشاره به اینکه کمیسیون 90 یکی از پرکارترین کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی است، ابراز کرد: معوقات بانکی، واردات و صادرات و انحصار آن، مواد مخدر و اعتیاد و راه‌های مبارزه آن از جمله موضوع‌های مربوط در این کمیسیون است که نمایندگان عضو آن را پیگیری می‌کنند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رسانه‌ها نقش مهمی در اطلاع‌رسانی دارند، اذعان داشت: برای برطرف کردن مشکلات آنان تاکنون به صورت موردی عمل کرده‌ام ولی باید اقدامات مؤثرتری برای رفع مشکلات آنان اتخاذ شود.
راه اندازی رشته ورزشی در دانشگاه قزوین دانشگاه قزوین دانشگاه رشته های ورزشی راه اندازی رشته های ورزشی رشته های ورزشی در دانشگاه ها

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها