پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / منابع علمی و اطلاعاتی          30 دی 1389 - 20 January 2011

سایتهای معتبر در زمینه مهندسی نساجی


www.azadunitex.com/

در این سایت با انجمن علمی مهندسی نساجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر ری آشنا می شویم . در این سایت عناوینی چون معرفی ، اعضای هیات مدیره ، پازیریک ، اخبار ، علمی ، DOWNLOAD و فصلنامه انجمن به چشم می خورد .

www.depts.ttu.edu/itc/

این سایت به مرکز تحقیقاتی بین المللی دانشگاه تگزاس در زمینه منسوجات تعلق دارد . عناوینی چون اساتید ، لابراتوار ، TEST ها ، LINK ، لیست امکانات ، مدرسه کتان ، انتشارات و آموزش تخصصی را می توان در سایت مشاهده کرد .

www.textilemuseum.org

در این سایت می توان انواع و اقسام منسوجات را مشاهده کرده و درباره آنها به کسب اطلاعات علمی و فنی پرداخت . کلکسیون انواع منسوجات ، آموزش ، موزه و امکانات جستجو از امکانات ارائه شده توسط این موسسه برای آموزش رشته نساجی می باشند .

www.textileworld.com

در این پایگاه اطلاعاتی می توان با سایتی به نام دنیای نساجی آشنا شویم . این سایت در جهت اطلاع رسانی و آموزش نساجی فعالیت می کند . در سایت می توان عناوینی چون اخبار نساجی ، انتشارات ، منابع اطلاعاتی ، امکانات ثبت نام ، امکانات جستجو، کتاب و آموزش را می توان در این سایت مشاهده کرد .

http://textilesociety.org/

جامعه نساجی امریکا را می توان در این سایت ملاقات کرد . در این سایت به ارائه مطالب آموزشی و اطلاعاتی درباره صنعت نساجی پرداخته می شود . همچنین امکانات جستجو در سایت موجود می باشد . انتشارات موسسه ، گزارش رویدادها و منابع اطلاعاتی درباره منسوجات را می توان از عناوین موجود در سایت برشمرد .

www.texi.org/

انستیتوی بین المللی نساجی را می توان در این سایت مشاهده کرد . در سایت این انستیتو می توان اطلاعاتی درباره صنعت نساجی بدست آمورد . امکانات جستجو ، گزارش رویدادها ، خدمات اطلاعاتی ، انتشارات ، کتاب ، LINK و کیفیت از مواردی می باشند که در این سایت به آنها اشاره می شود .

www.davisonpublishing.com/

این سایت به معرفی کتاب مرجعی برای مهندسین نساجی به نام DAVISON می پردازد . این کتاب ارائه کننده استانداردهای به کار رفته در این صنعت از سال 1866 تا کنون می باشد . کتاب مورد نظر را با ثبت نام در سایت می توان دریافت کرد .

www.textilearts.com/

این سایت به ارائه نمونه هائی از محصولات هنری می پردازد که با پارچه و منسوجات درست شده اند . عناوینی چون منسوجات ، هنربامبو در ژاپن ، انتشارات و امکانات در سایت موجود می باشد . همچنین می توان از گالری تصاویر موجود و LINK های سایت استفاده کرد .

www.wotol.com/showroom/tsp/

این سایت به معرفی ابزارها و دستگاه هایی می پردازد که در نساجی مورد استفاده قرار می گیرند . قطعات ، دستگاه ها و بخش های مختلف یک کارخانه نساجی را می توان بوسیله موتور جستجوی سایت مشاهده کرد . همچنین لیستی از قطعات و دستگاه های به کار رفته در صنایع نساجی در سایت موجود می باشد که می توان با انتخاب هر کدام به اطلاعات مربوط به آن دست یافت .

www.textilesource.com/

این سایت به نام منبع نساجی به اطلاع رسانی درباره انواع منسوجات ، طراحی آنها و اطلاعات فنی ارائه شده درباره هرکدام می پردازد . امکانات جستجو در پایگاه اطلاعاتی ، موضوعات جدید ، انتشارات ، LINK و سمینارهای نساجی را می توان از عناوین مطرح شده در این سایت نام برد .

www.textilefiberspace.com/

سایت TEXTILE FIBERSPACE به ارائه اطلاعاتی درباره انواع منسوجات از نظر تار و پود و الیاف به کار رفته در آنها می پردازد . در منوی اصلی سایت می توان اطلاعاتی درباره بافندگی دستی، لباس ها ، پارچه های صنعتی ، پارچه های طبیعی ، پارچه های ترکیبی ، بازیافت منسوجات و سایر اطلاعات نساجی را به صورت عناوینی مشاهده کرد و با انتخاب هر کدام به اطلاعات مربوط به آن دست یافت

منبع : دانشگاه آزاد

خبرنامه - شبکه های اجتماعی