پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجویی          03 آذر 1390 - 24 November 2011

جابجایی دانشجو با پول مساوی اخراجوزیر بهداشت درباره جابجایی دانشجویان گروه علوم پزشکی گفت: علت اصلی نامه نگاری های مسئولین کشوری با بنده درباره جابجایی دانشجو در دانشگاههای علوم پزشکی است که به دلیل محدودیت ظرفیت دانشگاهها با بیشتر این جابجایی ها مخالفت می شود.

دکتر مرضیه وحید دستجردی افزود: در سالهای گذشته وقتی وارد دانشکده ای می شدیم، نمونهای آگهی های مربط به جابجایی که به در و دیوار دانشکده ها زده شده بود زیاد به چشم می خورد که به عنوان مثال، دانشجوی ورودی یک سال، متقاضی جابجایی با دانشجوی دیگری بود اما اکنون اگر به دانشکده ای مراجعه کنید، چنین آگهی هایی را نمی بینید.

وی گفت: جابجایی و نقل و انتقال در دانشگاههای علوم پزشکی فقط با نظر معاونت آموزشی وزارت بهداشت انجام می شود و کمیته 7 نفره ای برای این منظور تشکیل می شود و تصمیم گیری در آن کمیته انجام می گیرد که البته با اکثریت درخواست ها مخالفت می شود.

وزیر بهداشت یادآور شد: همچنین علت اصلی نامه نگاری های مسئولین کشوری با بنده تصمیمات این کمیته است که با بیشتر این جابجایی ها مخالفت شده است.

وی تاکید کرد: از همه کسانی که از جابجایی دو دانشجو با هم به همراه رد و بدل شدن پول را بدون اینکه دانشگاه مطلع باشد، مطلع هستند، می خواهیم که این موضوع را حتماً به ما اطلاع دهند.

دستجردی اظهار داشت: موضوع جابجایی دانشجو با رد و بدل شدن پول یک تخلف بزرگ است و هر دو دانشجویی که این کار را انجام دهند از دوره ای که در آن هستند و دوره های بعدی محروم می شوند.

وی با تاکید بر اینکه تاکنون خبری از این تخلف در دانشگاههای علوم پزشکی به دستش نرسیده، گفت: من خبری نداشته ام و اگر موردی بوده در اخبار خوانده ام.
تگ ها جابجایی دانشجو،پول،اخراج

پر بازدیدترین اخبار دانشجویی

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت