پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / علمی فرهنگی          28 اردیبهشت 1390 - 18 May 2011

دعوت از گوهر خیراندیش براي تدريس در دانشگاه‌هاي آمريكا
بازیگر نمایش‌های «عروسی خون» علی رفیعی و «ملاقات بانوی سالخورده» حمید سمندریان تاکید کرد: اگر می‌توانستم زندگی خود و سه فرزندم را به وسیله پول تئاتر اداره کنم فقط تئاتر کار می‌کردم.

گوهر خیراندیش که به دلیل دعوت برای تدریس در سه دانشگاه معتبر آمریکا به این کشور سفر خواهد کرد با اشاره به نداشتن فرصت کافی برای حضور در اثری نمایشی در سال جاری تاکید کرد اگر می‌شد به لحاظ مالی در تئاتر تامین شد فقط در تئاتر فعالیت می‌کرد.

این بازیگر با سابقه سینما، تئاتر و تلویزیون درباره فعالیت‌های خود در زمینه تئاتر در سال جاری به مهر گفت: قرار است برای تدریس به سه دانشگاه معتبر آمریکا به این کشور سفر کنم، به همین خاطر نتوانستم در نمایش آقای کیومرث پوراحمد که توسط اصغر عبداللهی نوشته شده حضور داشته باشم. کارهای آقای عبداللهی را دوست دارم و پیش از این نیز تجربه خوبی در «گل یخ» با آقای پوراحمد داشتم؛ ولی به دلیل سفر، حضور در این اثر برایم مقدور نیست.

خیراندیش یادآور شد: بیشتر از هرکسی دوست دارم هر سال به تئاتر بیایم و روی صحنه تئاتر حاضر شوم؛ زیرا نفس‌های تماشاگر من را احیا می‌کند و احساس می‌کنم همیشه باید در چند قدمی آنها باشم. قرار بود در نمایشی هم به همراه صابر ابر و هانیه توسلی حضور داشته باشم که این کار هم به دلیل فرصت کمی که دارم امکان‌پذیر نبود.

وی با اشاره به فرصت کم باقیمانده تا سفر خود به خارج از کشور گفت: ترجیح می‌دهم در این فرصت اندک در یک تئاتر تلویزیونی حضور داشته باشم؛ زیرا زمان تمرین و فیلمبرداری تئاتر تلویزیونی کمتر است. نیما دهقان به عنوان تهیه‌کننده متنی را به من داده که در حال خواندن آن هستم و قرار است این متن با کارگردانی روزبه معصومی در قالب تئاتر تلویزیونی تولید شود.

بازیگر نمایش‌های «عروسی خون» علی رفیعی و «ملاقات بانوی سالخورده» حمید سمندریان تاکید کرد: اگر می‌توانستم زندگی خود و سه فرزندم را به وسیله پول تئاتر اداره کنم فقط تئاتر کار می‌کردم. چون حسی که از اجرای تئاتر به من منتقل می‌شود بسیار بی‌نظیر است. بدون اینکه شعار بدهم معتقدم حس تزکیه در تئاتر و تمرینات تئاتر می‌تواند قابل لمس باشد.

خیراندیش اظهار امیدواری کرد هنرمندان تئاتر بتوانند از طریق این هنر به لحاظ مالی تامین شوند و مسوولان نیز به تئاتر که هویت نمایشی و فرهنگی یک ملت است، بها بدهند.

تگ ها دعوت از گوهر خیراندیش براي تدريس دانشگاه‌هاي آمريكا

پر بازدیدترین علمی فرهنگی

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت