پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / علمی فرهنگی          06 بهمن 1392 - 26 January 2014


مرکز همایش‌های وزارت علوم در همدان ساخته می‌شود


استاندار همدان پس از دیدار با وزیر علوم از ادامه ساخت مرکز همایش‌های ملی و بین‌المللی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی وزارت علوم در همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه همدان، "محمدناصر نیکبخت" پس از دیدار با رضا فرجی‌دانا، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در تهران، گفت: از قبل مقرر شده بود، مرکز همایش‌های وزارت علوم با سالن همایشی به ظرفیت افزون بر چهار هزار و 500 نفر در دانشگاه بوعلی سینا همدان، در مساحت هشت هکتار ساخته شود اما بعد تصمیماتی گرفته شد مبنی بر که مرکز به تهران منتقل شود، اما در جلسه ای با وزیر علوم و با حضور رئیس دانشگاه بوعلی سینا، وزیر علوم مخالفت خود را با جابجایی این مرکز به تهران اعلام کرد.

وی ادامه داد: وزیر علوم تاکید کرد، این فرصت بسیار خوبی است که مرکز همایش‌ها در استان همدان ساخته شود.

استاندار همدان افزود: وزیر علوم با شناخت خوبی که از استان دارد، همدان را یک شهر فرهنگی با سابقه و با پتانسیل علمی بسیار بالا که باید اشتغالزایی آن بر اساس بسترهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری فرهنگی و علمی باشد، می‌داند.

نیکبخت تصریح کرد: وزیر علوم با این نگاه واقعی به استان تاکید کرد، پروژه استادیوم علمی یا مرکز همایش‌های ملی و بین‌المللی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی وزارت علوم در محل دانشگاه بوعلی سینا همدان اجرایی می‌شود و این پروژه به جا و حساب شده انتخاب شده و بنده هم از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

ساخت بزرگترین استادیوم علمی کشور در دانشگاه بوعلی سینا همدان، دارای 40 هزار متر زیر بنا و گنجایش افزون بر چهارهزار نفر را دارد.

این استادیوم قابلیت برگزاری سمینارهای بین‌المللی و ملی را دارد، شش سال برای مطالعه طرح آن زمان صرف شده و هزینه مطالعه آن 700 میلیون تومان بوده و قرار بر این است که این مکان مرکز همایش‌های ملی و بین‌المللی در کشور ‌باشد.

برای ساخت این بنا 100 میلیارد تومان اعتبار نیاز است و ساخت این پروژه در همدان برای جذب گردشگر علمی و توسعه گردشگری بسیار با اهمیت است.

وزارت علوم به دنبال انتقال طرح تاسیس "استادیوم علمی" از همدان به تهران بود که با اقدام به موقع استاندار همدان این اتفاق منتفی شد.پر بازدیدترین علمی فرهنگی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی