پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 98 نتایج ارشد 98 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 99 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزی          05 اسفند 1393 - 24 February 2015


راه‌اندازی مدرسه علمیه آزاد ویژه خواهران در قم

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور گفت: مدرسه علمیه خواهران آزاد در شهر قم راه‌اندازی می‌شود.

 حجت‌الاسلام محمودرضا جمشیدی در جلسه مشترک با اساتید مدرسه علمیه خواهران معصومیه قم با بیان اینکه نگاه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به این مدرسه علمیه یک نگاه ویژه است، گفت: این مرکز در نظر دارد در شهر قم مدرسه علمیه آزاد راه‌اندازی کند و امیدواریم این مدرسه علمیه برای اولین بار در مدرسه علمیه معصومیه راه‌اندازی شود.

وی افزود: این مدرسه علمیه برای ادامه تحصیل اساتید خواهری که مایلند در سال تحصیلی 94-95 دروس آزاد سطوح عالی را بگذرانند فعالیت خواهد کرد. این آموزش ویژه کسانی است که به شکل رسمی در واحدهای آموزشی تربیتی در حال تحصیل نیستند و ویژگی آن این است که نمرات پایان نیمسال آن معتبر خواهد بود.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور در قسمت دیگری از سخنان خود سیاست این مرکز را مدرسه محوری در مدارس علمیه دانست و خاطرنشان کرد: باید به تدریج به جایی برسیم که 100 درصد اساتید واحدهای حوزوی را بانوان تشکیل دهند. البته برای رسیدن به این جایگاه به برنامه‌ریزی نیاز داریم.

وی با اشاره به لزوم راه‌اندازی پژوهشکده حوزوی از سوی دفتر تبلیغات اسلامی برای مدرسه علمیه معصومیه، یادآور شد: هر اندازه دفتر تبلیغات اسلامی در این زمینه مساعدت کند، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران نیز سرمایه‌گذاری می‌کند.

حجت‌الاسلام جمشیدی حضور در فضای مجازی را یک فرصت دانست و گفت: ما باید این مساله را جدی بگیریم و برای آن برنامه‌ریزی کنیم تا طلبه از ابتدای ورود به حوزه با یک بسته آموزشی و مهارتی برای اثرگذاری در فضای مجازی مواجه باشد.

در این جلسه همچنین حجت‌الاسلام غلام‌عباس عشرتی مدیر مدرسه علمیه معصومیه با اشاره به تحصیل بانوان طلبه در مقاطع تحصیلی سطح دو، سه و چهار در این واحد حوزوی، اظهار کرد: در حال حاضر 390 نفر در مقطع سطح دو، 360 نفر در مقطع سطح سه و 14 نفر در مقطع سطح چهار در این مدرسه علمیه تحصیل می‌کنند.

وی با اشاره به فعالیت شورای آموزشی و شورای پژوهشی در این واحد حوزوی یادآور شد: جلسات اخلاق و نشست خانوادگی با حضور طلاب و خانواده‌های آنها به صورت مستمر در این مدرسه علمیه برگزار می‌شود.

در این جلسه معاونان آموزش، پژوهش و فرهنگی و برخی اساتید مدرسه علمیه معصومیه به بیان دیدگاه‌های خود در مورد مسائل حوزه پرداختند.تگ ها راه‌اندازی مدرسه علمیه آزاد ویژه خواهران مدرسه علمیه آزاد ویژه خواهران در قم مدرسه علمیه آزاد ویژه خواهران

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank