فرصت سرمایه گذاری پارك ماجراجويي در منطقه آزاد کیش

مجموعه  فرصت های سرمایه گذاری / سرمایه گذاری مناطق آزادارسال شده در   08 دی 1392-29 December 2013بازدید 9798فرصت سرمایه گذاری  پارك ماجراجويي در منطقه آزاد کیش
خلاصه پروژه:
پارك ماجراجويي پاركي است كه در آن شركت كنندگان مي توانند بعد از 15 دقيقه آموزش استفاده از تجهيزات و قوانين و مقررات ايمني فعاليت هاي ماجراجويانه را آغاز كنند. از جمله اين فعاليت ها مي توان عبور از پل هاي طنابي، پرش از درخت هاي بومي در گشت و گذار ميان فضاي كاملا طبيعي در كنار حيوانات و ... نام برد كه مي تواند تجربه جالب و جذابي را براي گردشگران به وجود آورد. ورود به اين پارك محدوديت سني ندارد و حتي كودكان زير 12 سال به همراه مربيان آموزش ديده مي توانند در اين پارك تفريح كنند. با توجه به اينكه چنين مجموعه اي در كشور ساخته نشده است، راه اندازي پارك ماجراجويي در فضايي به مساحت حداقل 5000 مترمربع از جمله طرح هاي مناسب گردشگري به شمار مي آيد، كه گروه هاي عمده اي از گردشگران، بويژه كودكان و نوجوانان رابه خود جلب خواهد كرد. اين مجموعه مي تواند با امكانات جنبي مانند سالن هاي آموزش، نمايش فيلم و آشنايي با طبيعت همراه باشد.

برآورد ظرفيت خدمات: پذيرش روزانه 400 نفر در روز
پيش­بيني دوره ساخت: 2- 1 سال
برآورد ميزان سرمايه­گذاري: 20 - 10 ميليارد ريال
محل اجراي طرح: محدوده پارك جنگلي و يا محدوده باغو
الزامات قانوني: اخذ مجوز كميته طرح هاي گردشگري، ورزشي و تفريحي، مجوز كميسيون اقتصادي و ارزشيابي زمين و پروانه ساخت و پروانه بهره برداري ضروري است.

تسهيلات و مشوق­ها:

    كليه امكانات زيربنايي طرح (آب و برق) مطابق ضوابط وزارت نيرو توسط سازمان منطقه آزاد كيش تأمين خواهد شد.
    سازمان تسهيلات قانوني لازم را فراهم كرده و فرآيند بررسي و تصويب طرح را تسريع خواهد كرد.
    در صورت بديع بودن طرح، سازمان امكانات و تسهيلات ويژه اي براي اجراي طرح فراهم خواهد كرد


فرصت سرمایه گذاری پارك ماجراجويي در منطقه آزاد کیش فرصت سرمایه گذاری پارك ماجراجويي در منطقه آزاد
اخبار روزنامه ها