پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba


کیبورد جدید لپتاپ شما میتواند کار دو تاچ پد را انجام دهد
شرکت "Synaptics" به ساخت تاچ پد برای شر کت های  Lenovo, Dell و Hp و ساخت صفحه نمایش لمسی برای شرکت های Samsung و Nokia اشتغال دارد، یعنی این شرکت در ضمینه touch تخصص دارد.

به گزارش کنجکاو از پاپ ساینس، اما گذشته از موفقیت های این شرکت، آن ها اینجا در نمایشگاه CES از تکنولوژی جدیدی در کیبورد پرده نمایی کردند،به نام "ThinTouch". که کلید های  زیر دکمه های کیبورد را با آهنرباهایی عوض می کند که کلید ها را حذف میکند.

این به این معنی است که کیبورد ها می توانند بسیار نازک تر شوند، و با این حال صدای کلیک کلید ها به طرز غیر منتظره ای شنیده شود. این تکنولوژی همچنین جای اضافی برای اضافه کردن قطعات دیگر باز می کند.

پس این شرکت فناوری touch را در کل ناحیه ی کیبورد اجرا کرده است، که باعث می شود گشت و گذار در Windows 8 تنها با کشیدن انگشتان بر روی صفحه کلید انجام شود، با کشیدن انگشت خود بر روی کلید space نیز می توانید در برنامه ها و در پنجره های ویندوز صفحه را عوض کنید.

اما آیا این به معنای انقراض نسل گذشته کیبورد ها است؟ شرکت Synaptics با توجه به تحولات لپ تاپ ها ناگذیر است فضای بیشتری برای آنها ایجاد کند.

نمونه ی اولیه ی این تاچ پد ها میتواند بطور دقیق انگشتان را تشخیص دهد و با این وجود فضایی به اندازه ی ۳ سانتی متر در بالای لپ تاپ باز کند.

قطعا نقاط قوت زیادی برای این قطعه های فوق العاده و جذاب وجود دارد، اما با این حال ما امیدواریم این شرکت برای پیشرفت فناوری تاچ پد های موجود در لپ تاپ های گذشته به سختی کار کند.

زیرا ما هنوز گاهی به تاچ پد هایی بر میخوریم که وقتی که در دفتر خود مشغول جلسه هستیم، دلمان را برای موس هایمان تنگ میکند.تگ ها کیبورد جدید لپتاپ کیبورد جدید

خبرنامه - شبکه های اجتماعی