پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزی          24 آذر 1392 - 15 December 2013


اخذ دیپلم زبان انگلیسی و رایانه در زمان فارغ التحصیلی از مدرسه

 بررسی صدور ۳دیپلم برای دانش‌آموزان


باید زمانی که دانش‌آموزان از مدرسه فارغ‌التحصیل می‌شوند در کنار دیپلم خود ۲دیپلم زبان انگلیسی و رایانه را نیز از مدرسه اخذ کنند.


این خلاصه طرحی است که وزیر آموزش و پرورش در ذهن دارد و معتقد است می‌توان آن‌را اجرایی کرد. علی اصغر فانی در مورد چگونگی اخذ دیپلم زبان، به ورود زبان انگلیسی به مدارس ابتدایی اشاره می‌کند و می‌گوید: ارتقابخشی و مهارت‌آموزی زبان و برنامه‌های آموزش و پرورش در این حوزه است. وی می‌گوید: با معاونت توسعه بحث زبان انگلیسی را شروع کردیم و بحث‌های کارشناسی و چالشی را با 3معاونت در این رابطه برگزار کردیم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه این طرح را دنبال می‌کنیم، به استفاده از ظرفیت کانون‌های زبان اشاره می‌کند و می‌گوید: می‌توان از مدرسان آنها در نوبت بعدازظهر و 2روز در هفته استفاده و زبان را در مدارس تقویت کرد. وی معتقد است اگر می‌خواهیم در آموزش و پرورش ارتقای کیفی اتفاق بیفتد و با توجه به اینکه یکی از مشکلات اصلی در آموزش زبان، نیروی انسانی است؛ بهسازی نیروی انسانی جزو برنامه‌ها و اولویت‌های کاری آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید است. یکی دیگر از اقدامات نیز بحث آموزش رایانه در مدارس است که با هوشمند‌سازی‌ مدارس توسعه می‌یابد.

تگ ها اخبار مدارس اخبار دانش آموزی اخذ مدرک دیپلم مدرک دیپلم
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت