پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / آموزش مجازی          23 تیر 1393 - 14 July 2014


با استفاده از این سایت به خودِتان در آینده ایمیل بزنید


به تازگی سایتی به نام futureme.org راه اندازی شده است که به کاربران اجازه می دهد تا پیام موردنظر خود را در تاریخ و ساعت دلخواه به خودشان ارسال کنند.به گزارش برترین ها؛ کاربران تاریخ و زمان موردنظر خود را تعیین و به خودشان ای میل می زنند، همچنین آرشیوی از ای میل های دیگران در دسترس آنها خواهد بود و حتی می توانند از این وب سایت برای ارسال پیام به دیگران استفاده کنند.

futureme.org مانند یک سرویس ای میل معمولی کار می کند، با این تفاوت که شما می توانید تاریخ رسیدن پیام را تعیین کنید، این پیام می تواند یک هشدار، توصیه، یا حتی یک "سلام" ساده باشد.

مسئولین این سایت می گویند futureme.org بر این اصل استوار است که حافظه ها از ای میل ها ضعیف ترند. از طریق سایت ما می توانید به خودِ آینده تان الهام یا هشدار بدهید، یا به او بگویید که در سال های آینده چه خواهید کرد و کجا خواهید بود... "

این سایت به شما توصیه می کند که آدرس ای میل محل کارتان را وارد نکنید چون ممکن است در سال های آینده شغلتان عوض شود.

در زیر بعضی از پیام های کاربران سایت که خطاب به خود آنها نوشته شده مشاهده می کنید :

"بالاخره فارغ التحصیل شدی. تبریک می گویم و  امیدوارم تا الان فوق لیسانس چینی را گرفته باشی. هرچه زودتر کارت را شروع کن و کاری کن که رویت حساب کنند. یاد روزهای اول دانشگاه بیفت که چه روزهای سختی داشتی و خوشحال باش که همه چیز تمام شده است. مراقب خودت باش!"

"سلام. این ای میل را به خاطر داری؟ البته که نه. چون آن را سه ماه پیش در خوابگاه نوشتی. امیدوارم تو و ایوان هنوز دوستان خوبی باشید."


 

خبرنامه - شبکه های اجتماعی