Notice: Undefined variable: _SESSION in /home/unp/domains/unp.ir/public_html/App/View/contents_v.view.php on line 38
 NCUK دسترسی شما را به هزاران مدرک دانشگاهی گارانتی و تضمین می کند.
پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
کالج بین المللی اویسینا از سال ۱۹۹۵ مشغول به تعلیم و تربیت دانش آموزان و دانشجویان ایرانی و غیر ایرانی در اروپا بوده است و تاکنون بیش از ۵۰۰۰ دانشجوی فارغ التحصیل این کالج در بسیاری از کشورهای اروپایی و غیر اروپایی در رشته های پزشکی، فنی-مهندسی و علوم انسانی مشغول به تحصیل شده اند
کالج بین‌المللی اویسینا تنها ارائه دهنده سیستم  آموزشی منحصربه‌فرد NCUK در قلب اروپا می‌باشد که دوره های آمادگی یک‌ساله را با کیفیت بالا برای حضور در دانشگاه‌های بریتانیا  ارائه می‌دهد.
شما می توانید با موفقیت  به اتمام رساندن یک سال تحصیلی در یکی از دوره ها IFY در کالج بین‌المللی اویسینا  از میان دانشگاه‌های بسیاری که عضو سازمان NCUK هستند در رشته های متفاوت در کشورهای بریتانیا، استرالیا، نیوزیلند، کانادا و آمریکا مشغول به ادامه تحصیل شوید. و سازمان NCUK تضمین می‌کند که در یکی از این دانشگاه‌ها پذیرفته شوید.

چرا باید کالج بین المللی اویسینا را انتخاب کنید.
ورود به دانشگاه‌های NCUK مستلزم آموزش های خاص، ویژه و منحصر به فرد می باشد. کالج بین‌المللی اویسینا با بیش از 25 سال تجربه موفق در امر آموزش و آماده‌سازی دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر جهان و برخوداری از اساتید مجرب بین‌المللی، افتخار دارد تا آموزش‌های لازم، مفید و منحصربه‌فرد خود را جهت دستیابی به هدف‌های بزرگ دانشجویان ارائه دهد.
شما می‌توانید با اعتماد به سابقه درخشان کالج بین‌المللی اویسینا در زمان و هزینه‌های خود برای آینده‌ای روشن صرفه‌جویی کنید، بهترین مسیر را برای حضور در دنیای آینده خود انتخاب کنید و به ما اجازه دهید تا شما را در طول این مسیر هدایت و راهنمایی کنیم. 
برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌های تحصیل، برنامه بورسـیه تحصیلی و روش پذیرش اینجا را کلیک کنید.


 
اهداف برنامه ها و دوره‌های آموزشی
آماده کردن دانشجویان بین‌المللی با بالاترین کیفیت آموزشی برای مقطع لیسانس، که با نتایج GCE و A-levels
برابری می‌کند و دیگر نیازی به این مدارک و مدرک زبان مثل IELTS  نمی‌باشد.
آماده‌سازی دانشجویان برای تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان این دوره ی آموزشی برای برآوردن الزامات و نیازهای دانشگاه‌های  انگلیسی‌زبان عضو  سازمان NCUK طراحی شده است.
ارتقا سطح دانش زبان انگلیسی دانشجویان و تقویت زبان انگلیسی، آن‌ها را قادر می‌سازد تا به عنوان  دانشجوی مقطع کارشناسی، اعتماد به نفس کامل جهت ارتباط و مطالعه موثر در یک دانشگاه انگلیسی زبان  را داشته باشند.
تایید و دریافت مدرک جهت مهارت‌های زبان انگلیسی آکادمیک دانشجویان با توجه به استانداردهای دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان  بین‌المللی عضو  با سازمان NCUK ، بدون نیاز به ارزیابی بیشتر دانش زبان انگلیسی دانشجویان جهت ورود به دانشگاه مورد نظر.
توسعه مهارت های یادگیری، توسعه علوم پایه و تخصصی  و همچنین توسعه قابلیت های مرتبط مورد نیاز برای تحصیل موفق در مقطع کارشناسی در یکی از  دانشگاه های عضو سازمان NCUK.
پرورش مهارت‌های شخصی، کلیدی و لازم به دانشجویان آن‌ها را قادر می سازد تا افرادی مستقل برای یادگیری و آموزش باشند.
ارائه فعالیت‌ها و  تجربه‌های عملی فراوان با روش های مختلف به دانشجویان، می تواند برای ارزیابی و توسعه یادگیری دانشجویان استفاده شود.
با شرکت در این دوره شما به صورت صحیح آموزش می‌بینید که چگونه حس تعهد به یادگیری و انجام فعالیت های دانشگاهی را در خود پرورش دهید.


 
دوره های اصلی در سازمان NCUK
رشته‌های مهندسی: 
دانشجویانی که مایل به دریافت مدرک مهندس هستند باید دوره IFY- Engineering Stream را دنبال کنند.
رشته‌های علوم پایه:
دانشجویانی که مایل به دریافت مدرک علوم پایه و پزشکی هستند باید دوره IFY- Science Stream را دنبال کنند.

رشته‌های بیزینس:
دانشجویانی که مایل به دریافت مدرک در بیزینس و کسب و کار  هستند باید دوره IFY- Business Stream را دنبال کنند.

دوره یک‌ساله IFY در مهندسی:
 یک دوره یک‌ساله که برای آماده‌سازی دانشجویان جهت ورود به سال اول دوره‌های کارشناسی در یک دانشگاه معتبر بین‌المللی و انگلیسی‌زبان طراحی شده است. دروس آموزشی  اصلی عبارت‌اند از فیزیک، ریاضیات مهندسی، ریاضیات پیشرفته و انگلیسی آکادمیک.
این دوره مناسب آن دسته از دانش‌پذیرانی است که علاقه‌مند  به داشتن شغل در یکی از رشته های زیر می‌باشند :

مهندسی هوا فضا
معماری
مهندسی خودرو
مهندسی شیمی
مهندسی عمران و سازه
مهندسی عمران
علوم کامپیوتر
مهندسی کامپیوتر
مهندسی برق و الکترونیک
مهندسی الکترونیک و ارتباطات
مهندسی الکترونیک
ریاضیات
مهندسی مکانیک
مهندسی پزشکی
فیزیک
طراحی محصول
مهندسی نرم افزار
مهندسی سخت افزار
دیگر رشته های مهندسی
دروسی که برای دانشجویان در دوره IFY - Engineering Stream تدریس می‌شود :
فیزیک:
در درس فیزیک ، پدیده های اساسی طبیعت از فیزیک کلاسیک گرفته تا فیزیک مقدماتی مدرن و نیز دانش پایه برای مکانیک، فیزیک، دینامیک، ترمودینامیک و الکترومغناطیس تدریس می شود.
ریاضیات مهندسی:
دانش پایه ریاضی برای هر کدام از رشته ها مورد نیاز است. ریاضیات پایه و نیز ریاضیات مهندسی یکی از دروس اصلی برای این دوره می‌باشد.
ریاضیات پیشرفته:
ریاضیات سطح بالاتر با تمرکز ویژه بر مفاهیم پیشرفته ریاضی، تجزیه و تحلیل پیچیده ، جبر خطی و مبانی کامپیوتر تدریس خواهد شد.
زبان تخصصی و آکادمیک:
زبان اصلی تدریس در تمام رشته ها انگلیسی است. در نتیجه انتظار می رود که تمامی دانشجویان در ابتدای ورود به دوره IFY در کالج، از سطح خوب زبان برخوردار باشند، آن‌ها در طی دوره IFY دانش زبان عمومی و تخصصی مورد نیاز مربوط به رشته خود را آموزش خواهند دید.
دوره یک‌ساله IFY در رشته‌های  بیزینس
 یک دوره یک‌ساله که برای آماده‌سازی دانشجویان جهت ورود به سال اول دوره‌های کارشناسی در یک دانشگاه معتبر بین‌المللی و انگلیسی زبان طراحی شده است. دروس آموزشی اصلی عبارت‌اند از اقتصاد، ریاضیات مربوط به رشته بیزینس و مطالعات تجاری.
این دوره مناسب آن دسته از دانش‌پذیرانی است که علاقه‌مند  به داشتن شغل در یکی از رشته‌های زیر می‌باشند:

حسابداری و مدیریت مالی
مدیریت کسب و کار
جرم شناسی
جرم شناسی و اقتصاد جامعه شناسی
اقتصاد و دارایی
اقتصاد و سیاست
مدیریت منابع انسانی
حقوق
حقوق با رویکرد جرم شناسی
تجارت بین الملل
علوم سیاسی
جامعه شناسی
روانشناسی
علوم اجتماعی
مطالعات تجاری
دیگر رشته های گروه اقتصاد و علوم انسانی

دروسی که برای دانشجویان در دوره IFY -  Business Stream تدریس می‌شود :اقتصاد:
در این دوره اقتصاد خرد و کلان به صورت پایه تدریس خواهد شد. موضوعات مورد تدریس در این دوره شامل شناخت محیط‌های اقتصادی، مکانیسم بازار، ساختار و رشد بازار، تورم، تجارت بین‌الملل ، و سیاست‌های  اقتصاد کلان خواهد بود.
ریاضیات مربوط به رشته بیزینس:
این درس تمام دانش، مهارت و کاربرد انواع تکنیک های ریاضی و آماری را که در زمینه تجارت، علوم انسانی و رشته های علوم اجتماعی مرتبط هستند، شامل می شود.
مطالعات تجاری:
این درس یکی از دروس مهم این دوره می باشد که دانشجویان را با مفاهیم پایه تجارت و مدیریت آشنا می‌سازد. بازاریابی، مدیریت، ساختار سازمانی، حسابداری و مالی، مدیریت منابع انسانی، و استراتژی سازمان‌های  بزرگ از سرفصل‌های  مهم این دوره می‌باشد.
زبان تخصصی و آکادمیک:
زبان اصلی تدریس در تمام رشته ها انگلیسی است. در نتیجه انتظار می‌رود  که تمامی دانشجویان در ابتدای ورود به دوره IFY در کالج، از سطح خوب زبان برخوردار باشند، آنها طی دوره IFY دانش زبان عمومی و تخصصی مورد نیاز مربوط به رشته خود را آموزش خواهند دید.

دوره یک‌ساله  IFY در رشته‌های علوم پایه
 یک دوره یک‌ساله که برای آماده‌سازی دانشجویان جهت ورود به سال اول دوره‌های  کارشـناسی ارشـد در یک دانشگاه معتبر بین‌المللی  و اانگلیسی‌زبان طراحی شده است. دروس آموزشی اصلی عبارتند از زیست شناسی، شیمی، ریاضی و زبان انگلیسی.
این دوره مناسب آن دسته  از دانش‌پذیرانی  است که علاقه‌مند  به داشتن شغل در یکی از رشته های زیر می باشند:

باستان شناسی
بیوشیمی
علوم زیستی
زیست شناسی
علوم زیست-پزشکی
مهندسی شیمی
شیمی محض
مهندسی عمران
علوم کامپیوتر
مهندسی نرم افزار
فیزیوتراپی
ریاضیات
روانشناسی
دامپزشکی
علوم زیست محیطی
ژنتیک
جغرافیا
زیست شناسی انسانی
بیوشیمی پزشکی
شیمی دارویی
داروشناسی
داروسازی
فیزیک نجومی
فیزیک
دروسی که برای دانشجویان در دوره IFY -  Science Stream تدریس می‌شود :
زیست شناسی:
زیست شناسی سلولی و مولکولی، ژنتیک، فیزیولوژی، بافت شناسی، آناتومی و ایمونولوژی از مهم‌ترین  سرفصل‌های  مورد تدریس در درس زیست شناسی این دوره می‌باشد و دانشجویان را برای رشته های پزشکی، داروسازی و دیگر رشته‌های  زیرشاخه علوم آماده خواهد کرد.
شیمی:
شیمی عمومی، شیمی معدنی، شیمی آلی و بیوشیمی از مهمترین سرفصل‌های  مورد تدریس در درس شیمی در این دوره می‌باشد  و دانشجویان را برای رشته های پزشکی و دیگر رشته های شاخه علوم  در تمامی دانشگاه‌های   بریتانیا یا دیگر دانشگاه‌های  اروپایی آماده می‌کند .
ریاضی:
تمام مباحث مربوط به ریاضیات پایه شامل جبر، آمار و هندسه در این دوره تدریس خواهد شد.
فیزیک:
تمام مباحث مربوط به فیزیک شامل مکانیک، دینامیک، ترمودینامیک و فیزیک مولکولی در این دوره تدریس خواهد شد فیزیک در سطح دانشگاهی تدریس می‌شود  و دانشجویان را برای رشته‌های  شاخه علوم سال اول، در هر دانشگاه بریتانیا آماده می‌کند. . 
زبان تخصصی و آکادمیک:
زبان اصلی تدریس در تمام رشته ها انگلیسی است. در نتیجه انتظار می‌رود  که تمامی دانشجویان در ابتدای ورود به دوره IFY در کالج، از سطح خوب زبان برخوردار باشند، آنها طی دوره IFY دانش زبان عمومی و تخصصی مورد نیاز مربوط به رشته خود را آموزش خواهند دید.

دانشگاه های NCUK
پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره یک‎‌ساله  IFY در کالج بین‌المللی اویسینا در شهر بوداپست کشور مجارستان، سازمان NCUK پذیرش شما را در هزاران رشته و دوره در گشورهای انگلستان، کانادا، آمریکا، استرالیا و نیوزیلند ضمانت می‌کند.


 
با NCUK در کالج بین‌المللی اویسینا وارد برترین دانشگاه‌های جهان شوید.

جهت آگاهی از فرصت های ویژه تحصیل در اروپا از وبسایت کالج بین المللی اویسینا  دیدن فرمایید. 
آدرس ایمیل دپارتمان پذیرش admission@avicenna.hu  

تگ ها تحصیل در استرالیا تحصیل در اروپا تحصیل در امریکا موفقیت تحصیلی تحصیل در کانادا

خبرنامه - شبکه های اجتماعی