پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 رپورتاژ آگهی رپورتاژ خبری رپرتاژ خبری / خدمات          08 شهریور 1402 - 30 August 2023


بازار تدریس خصوصی به دلیل کیفیت بالای تدریس و آموزش بیشتر از هر روش آموزشی دیگری، طرفدار پیدا کرده است. تدریس خصوصی ساعتی علاوه بر اینکه به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا در کم‌ترین زمان، مشکلات درسی خود را برطرف کرده و به پیشرفت بالایی برسند، به معلمان نیز برای کسب‌درآمد تدریس خصوصی نیز کمک می‌کند. از همین جهت است که تدریس خصوصی ساعتی تقاضای بیشتری نسبت به سایر روش‌های آموزشی دارد.

در پاسخ به سوال تدریس خصوصی جلسه‌ای چند؟ باید در مرحله اول به ارزشمندی روش تدریس خصوصی ساعتی نسبت به سایر روش‌های آموزشی بپردازیم و سپس قیمت تدریس خصوصی ساعتی در مقطع ابتدایی را بیان کنیم. بنابراین این محتوا، راهنمای بسیار مناسبی برای والدینی که نمی‌دانند تدریس خصوصی ابتدایی ساعتی چند بوده و برچه اساسی این قیمت‌ها تعیین شده، می‌باشد.

مزایا تدریس خصوصی ساعتی نسبت به سایر روش‌های آموزشی چیست؟

بازار تدریس خصوصی در شهرهای بزرگ ایران به خصوص در مقطع ابتدایی، بسیار پررونق است. دانش‌آموزان پایه ابتدایی به دلیل ناآشنا بودن محیط مدرسه، برقراری ارتباط سخت با سایر همکلاسی و دانش‌آموزان، روبه رو شدن با درس‌های جدید، شناخت کم به مفاهیم نظم و مسئولیت پذیری در کلاس نمی‌توانند همانند دانش‌آموزان مقاطع متوسطه سازگاری پیدا کنند. بنابراین در بین این دانش‌آموزان افت تحصیلی بیشتر به چشم می‌خورد. در این شرایط یکی از راه‌های جلوگیری از افت تحصیلی، درخواست کلاس خصوصی است.

بنابراین در پاسخ به سوال تدریس خصوصی ابتدایی ساعتی چند؟ باید بگوییم مهم‌ترین عامل تعیین قیمت تدریس خصوصی، ارجحیت این روش آموزشی نسبت به سایر روش‌های آموزشی است. از مهم‌ترین مزایا تدریس خصوصی ساعتی، موارد زیر است:

یاگیری سریع، باکیفیت و هدفمند

در کلاس تدریس خصوصی، شاگرد دقیقاً می‌داند از کلاس چه می‌خواهد. معلم نیز براساس همین خواسته دانش‌آموز، برنامه کلاسی را تنظیم می‌کند. برای مثال در درس ریاضی، دانش‌آموز به خوبی مفاهیم را در کلاس یاد گرفته اما در حل مسئله مشکل دارد، معلم نیز با بررسی دانش‌آموز در جلسه اول، متوجه ضعف‌های او شده و با تشخیص درست طی یک یا چند جلسه کلاس، مشکلات درسی‌اش را برطرف می‌کند. بنابراین کلاس براساس نیازهای هر دانش‌آموز تشکیل شده که بسیار بهینه و هدفمند است. به دلیل همین آموزش انفرادی و تمرکز روی مشکلات فردی هر شاگرد، سرعت یادگیری نیز بالا است. ( این مقاله از سایت همشهری به شما کمک میکند در مورد قیمت تدریس خصوصی ریاضی بیشتر بدانید. )

تنوع در روش‌های تدریس

در روش تدریس خصوصی ساعتی ، معلم براساس نیازهای هر دانش‌آموز، روش‌های تدریس متنوعی را انتخاب می‌کند. این انعطاف‌پذیری باعث می‌شود هر دانش‌آموز یادگیری مختص به خود را تجربه کند.

رسیدن به پیشرفت فردی

شرکت در هر جلسه تدریس خصوصی، باعث می‌شود دانش‌آموز میزان رشد و پیشرفت خود را مشاهده کند. در واقع سرعت تغییرات و پیشرفت در هر جلسه از تدریس کاملاً مشهود است.

افزایش اعتماد به نفس

در تدریس خصوصی ساعتی، دانش‌آموزان تغییرات و پیشرفت‌های خود را قدم به قدم مشاهده کرده و همین عامل، باعث افزایش اعتماد به نفس آن‌ها و انگیزه‌شان برای توجه به درس می‌شود.

تعامل و گفتگوی فعال

در کلاس تدریس خصوصی ساعتی ، معلم تنها گوینده نیست و در این نوع کلاس دانش‌آموز با خجالت کمتری نسبت به کلاس‌های گروهی، سوالات خود را می‌پرسد، در پرسش و پاسخ با استاد همراه شده و بدون اضطراب، واکنش‌های مناسب نسبت به تدریس معلم از خود نشان می‌دهد.

تنظیم زمان موثر

در تدریس خصوصی ساعتی، دانش‌آموزان و اساتید بهتر می‌توانند زمان را مدیریت کرده و براساس اولویت‌ها،‌ کلاس را پیش ببرند. در این نوع کلاس، به دلیل تمرکز روی نیاز اصلی دانش‌آموز و حذف عوامل اضافی، زمان مدیریت شده و دانش‌آموز سریع‌تر به هدف یادگیری خود می‌رسد.

تدریس خصوصی ابتدایی ساعتی چند؟ مهم‌ترین معیارهای تعیین قیمت

در پاسخ به سوال تدریس خصوصی ابتدایی ساعتی چند؟ باید بگوییم در ابتدا باید پلتفرم انتخاب معلم خصوصی ساعتی را مشخص کنید. اگر از طریق معرفی دوستان یا سایت‌های آگهی در جستجوی معلم خصوصی هستید، باید بگوییم این روش نمی‌تواند قیمت شفاف و مشخصی را به شما نشان دهد. زیرا قیمت کلاس معلم خصوصی از طریق معرفی دوستان یا سایت‌ها آگهی براساس نظرات شخصی معلم و دیدگاه او نسبت به توانایی خود تعیین شده است که بعضاً با اغراق و بزرگ‌نمایی همراه بوده و معیار دقیقی برای سنجش کیفیت تدریس‌ ایشان و قیمت واقعی کلاس نیست.

اما اگر بخواهید از سایت‌های معتبر تدریس خصوصی نظیر استادبانک (Ostadbank.com) درخواست معلم خصوصی داده، می‌توانید به سوال قیمت تدریس خصوصی ابتدایی ساعتی چند؟ پاسخ دقیقی دهید. این معیارها، موارد زیر بوده که قابل اندازه‌گیری هستند:

قیمت تدریس خصوصی براساس رزومه تحصیلی و سوابق تدریس

در استادبانک، رزومه تحصیلی استاد بررسی می‌شود. همچنین سال‌هایی که در مدارس و موسسات مختلف تدریس داشته یا سال‌هایی که تدریس خصوصی کرده را بررسی می‌کنند و براساس آن یک امتیاز و ستاره اولیه از یک تا پنج ستاره به استاد تعلق می‌گیرد. که این امتیاز و ستاره متغییر بوده و براساس عملکرد معلم در کلاس‌های او کم یا زیاد می‌شود.

پیشنهاد میکنیم مقاله چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم را در صورتیکه میخواهید معلم خصوصی شوید، بخوانید.

قیمت معلم خصوصی براساس کیفیت کلاس‌های برگزار شده

نکته بعدی در تغییر هزینه تدریس خصوصی ، کیفیت کلاس‌هایی است که استاد در استادبانک برگزار می‌کند. برای مثال ارتباط استاد با دانش‌آموز و والدین او چطور بوده است؟ استاد چگونه تدریس داشته و از چه منابعی استفاده کرده است؟

هزینه تدریس خصوصی براساس تعداد جلسات برگزار شده یا تعداد دانش‌آموزان موفق

هرچه درخواست تعداد جلسات کلاس یک استاد توسط دانش‌آموز بالا باشد، نشان دهنده کیفیت تدریس آن استاد و قیمت تدریس خصوصی ایشان است. یا هرچه تعداد دانش‌آموزان موفق آن استاد بیشتر باشد، قیمت کلاس خصوصی استاد نیز بیشتر می‌شود.

قیمت تدریس خصوصی براساس نظرات

نکته دیگر برای سنجش کیفیت تدریس استاد و قیمت تدریس خصوصی ساعتی ایشان، نظرات شاگردان و والدین از نحوه تدریس و رفتار استاد است. در بخش نظر سنجی استادبانک شما می‌توانید نظرات مختلف را مشاهده کرده و براساس آن، قیمت کلاس‌ها را بررسی کنید.

هزینه تدریس خصوصی براساس نوع تدریس

قیمت تدریس خصوصی آنلاین از قیمت تدریس خصوصی حضوری پایین‌تر است. زیرا از طریق نرم‌افزاهای آنلاین نظیر skyroom و adobe connect و با حدف رفت و آمد استاد به منزل شاگرد، کلاس برگزار می‌شود.

منبع: مقاله قیمت تدریس خصوصی ابتدایی چند؟ 
   

خبرنامه - شبکه های اجتماعی